Wirtualna Polska

26 stycznia: To będzie ważny dzień! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

26 stycznia: To będzie ważny dzień! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

26 stycznia horoskop urodzeniowy

26 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA 1!

Różnica między niemożliwym, a możliwym leży w ludzkiej determinacji – Tommy Lasorda

Postaw na ambitne plany, wibracja dzisiejszego dnia pomoże dokonać przełomu!
Dobry dzień na „podbój świata”, spotkania i rozmowy pomogą ci zmienić swoją sytuację.
Pojawią się zdolności do interesów, zarządzania przedsięwzięciami na dużą skalę.
Spotykaj się z ludźmi, rozmawiaj i rób plany na biznes i współpracę. Silna dziś intuicja pomoże odnaleźć najlepsze rozwiązania!

GWIAZDY URODZONE 26 STYCZNIA

  • Eddie Van Halen (1955) – amerykański gitarzysta i klawiszowiec rockowy
  • Dariusz Kordek (1965) – polski aktor, prezenter telewizyjny, piosenkarz
  • Stachursky (1966) – polski wokalista

HOROSKOP NA 26 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 26 stycznia – jego projekty i zamiary sięgają bardzo daleko.

Wirtualna Polska

Ma niewątpliwie zdolności do interesów i w tej dziedzinie obfituje w oryginalne pomysły, zwłaszcza pod względem ograniczenia koszów produkcji, co może mu zapewnić powodzenie materialne.

Wirtualna Polska

Rozmowny – lubi konwersację, a zwłaszcza dowodzenie sprawia mu przyjemność. Jednak w sporach i dyskusjach łatwo się zapala i traci panowanie nad sobą. Z przyjemnością odkrywa wady innych ludzi.

Pod wpływem jakiegoś nastroju lub fantazji potrafi być niezwykle szczodry, obdarzając obficie wówczas, gdy nikt inny nic dać nie chce. W innym natomiast wypadku, gdy wszyscy się na coś składają – nic nie chce ze swej strony, poświęcić. Do jego wad bowiem należy również chęć przeciwstawiania się innym oraz pożądanie oryginalności za wszelka cenę.

Wadą jego jest także pewna zarozumiałość i to zarówno pod względem intelektualnym jak i ogólnożyciowym. Pożąda tryumfów i uznania.

W czynach swych jest nieraz bardzo oryginalny i zdecydowany – czasem jednak potrafi być wyjątkowo zacięty i uparty. Nadmiernie krytyczny, kapryśny – jednocześnie jest wesoły i nie pozbawiony dowcipu. Zręczny, obrotny, wykazuje zdolności satyryczne.

Okazuje zarówno zdolności do pracy ręcznej jak i umysłowej, a zwłaszcza może się wyróżnić w dziedzinie pedagogii, dzięki swym zdolnościom nauczania. Może też osiągnąć doskonałe rezultaty jako przywódca umysłowy i kierownik innych ludzi, podróżnik, duchowny, a również i rzemieślnik.

W związku z zawodem odbywa nieraz dalsze podróże. Wszystko co jest niezwykłe, niecodzienne, ekscentryczne, a także i abstrakcyjne – interesuje go więcej aniżeli przeżycia czysto materialne i proza codziennego życia.

Kobieta urodzona dnia tego z powodzeniem potrafi zarządzać wielkim gospodarstwem, pensjonatem, hotelem; wiedzie jej się w spekulacjach zarówno jak i we wszelkich przedsiębiorstwach związanych z rozrywkami.

Mężczyzna jest ścisły, metodyczny, wynalazczy i potrafi wszystko obliczać i kalkulować na zimno. Lubi zajmować się działalności filantropijną. Gdy jednak przyjdzie do wniosku, że to szkodzi jego własnym interesom – szybko się z niej wycofuje. W miłości i małżeństwie nieraz narażony jest na przykrości.

Stachursky ma urodziny 26 stycznia 1966 roku

Stachursky ma urodziny 26 stycznia 1966 roku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×