Wirtualna Polska

25 stycznia: Dzień duchowych poszukiwań! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

25 stycznia: Dzień duchowych poszukiwań! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

25 stycznia horoskop urodzeniowy

25 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA 9!

W ciszy twoje serce znajdzie odpowiedzi, których rozum znaleźć nie potrafi – Phil Bosmans
Poczujesz dziś silną potrzebę uwolnienia się od wszelkich ograniczeń.
Dobry czas na wychodzenie ze złudzeń, by pójść do przodu trzeba pozwolić sobie coś zakończyć. Jeśli coś cię ograniczało – powiedz sobie dość.
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nadszedł czas na ochronę najwyższych wartości i odnalezienie wolności .

Wirtualna Polska

GWIAZDY URODZONE 25 STYCZNIA

  • Wojciech Mann (1948) – polski dziennikarz, pedagog, autor tekstów piosenek
  • Justyna Pochanke (1972) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna
  • Anita Sokołowska (1976) – polska aktorka filmowa i teatralna
  • Alicia Keys (1981) – amerykańska wokalistka, autorka tekstów, aktorka

HOROSKOP NA 25 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 25 stycznia jest optymistycznie nastrojony – potrafi być miły i podobać się swemu otoczeniu.

Czuły, ciekawy, inteligentny zręcznie układa różne projekty, mające zapewnić mu powodzenie. Wesoły, towarzyski i dość oryginalny – ma zamiłowania literackie, a lubi przytem spory i dyskusje.

Ma on dobre zamiary, a jego usposobienie jest myślące i kontemplacyjne. W jego naturze jest przytem dość dużo władczości, a wola jest zazwyczaj dość silna.

Potrafi rozkazywać innym, gdy zajdzie tego potrzeba, pragnie się wybić i zrobić karierę, okazując instynkt do interesów.

Jego myśli zarówno jak i uczucia są bardzo ruchliwe. Jest bardzo wrażliwy na stosunki towarzyskie, chętnie współdziała z arystokracją i zawiera związki małżeńskie z osobami wyżej od siebie stojącymi pod względem towarzyskim.

Nieraz trochę zarozumiały lub zmienny, zdolny jest jednak do dyskrecji. Może osiągnąć powodzenie jako literat. Pełen przyjemnego optymizmu – zręcznie wyraża swe myśli, okazując przy tym zdolności dekoracyjne, unikając jednak starannie głębi.

Wprawdzie natura takiego człowieka jest sympatyczna – jednakże w dość dużym stopniu jest on tylko odbiciem swego otoczenia. Już bardzo wcześnie zapowiada się jako geniusz – lecz prawie nigdy nim nie zostaje.

Czego się strzec winien. Człowiekowi urodzonemu dzisiaj grożą niebezpieczeństwa moralne – całkowitego pogrążenia się w egoizmie, karesach, igraszkach, co w skutkach może doprowadzić również do powikłań i komplikacyj życiowych.

Igra on z uczuciami, a ulega namiętnościom. Być może, że ten jego egotyzm jest tylko przykrywką słabości wewnętrznej, która nie jest w stanie oprzeć się zmysłom.

W pierwszej części swego życia przeważnie jest biedny, lecz później stan majątkowy poprawia się stopniowo. Żyje zazwyczaj długo, a pod koniec życia zdobywa zaszczyty i odznaczenia.

Kobieta urodzona w tym dniu jest stała, prawa i liberalna. Przedsiębierze dalsze podróże, a w życiu rodzinnym spotykają ją nieraz przykrości. Dzieci zazwyczaj ma niewiele.

Anita Sokołowska urodziła się 25 stycznia 1976 roku

Anita Sokołowska urodziła się 25 stycznia 1976 roku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×