25 stycznia: Dzień duchowych poszukiwań! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

25 stycznia horoskop urodzeniowy

25 stycznia horoskop urodzeniowy

25 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA 9!

W ciszy twoje serce znajdzie odpowiedzi, których rozum znaleźć nie potrafi – Phil Bosmans
Poczujesz dziś silną potrzebę uwolnienia się od wszelkich ograniczeń.
Dobry czas na wychodzenie ze złudzeń, by pójść do przodu trzeba pozwolić sobie coś zakończyć. Jeśli coś cię ograniczało – powiedz sobie dość.

Nadszedł czas na ochronę najwyższych wartości i odnalezienie wolności .

GWIAZDY URODZONE 25 STYCZNIA

  • Wojciech Mann (1948) – polski dziennikarz, pedagog, autor tekstów piosenek
  • Justyna Pochanke (1972) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna
  • Anita Sokołowska (1976) – polska aktorka filmowa i teatralna
  • Alicia Keys (1981) – amerykańska wokalistka, autorka tekstów, aktorka

HOROSKOP NA 25 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 25 stycznia jest optymistycznie nastrojony – potrafi być miły i podobać się swemu otoczeniu.

Czuły, ciekawy, inteligentny zręcznie układa różne projekty, mające zapewnić mu powodzenie. Wesoły, towarzyski i dość oryginalny – ma zamiłowania literackie, a lubi przytem spory i dyskusje.

Ma on dobre zamiary, a jego usposobienie jest myślące i kontemplacyjne. W jego naturze jest przytem dość dużo władczości, a wola jest zazwyczaj dość silna.

Potrafi rozkazywać innym, gdy zajdzie tego potrzeba, pragnie się wybić i zrobić karierę, okazując instynkt do interesów.

Jego myśli zarówno jak i uczucia są bardzo ruchliwe. Jest bardzo wrażliwy na stosunki towarzyskie, chętnie współdziała z arystokracją i zawiera związki małżeńskie z osobami wyżej od siebie stojącymi pod względem towarzyskim.

Nieraz trochę zarozumiały lub zmienny, zdolny jest jednak do dyskrecji. Może osiągnąć powodzenie jako literat. Pełen przyjemnego optymizmu – zręcznie wyraża swe myśli, okazując przy tym zdolności dekoracyjne, unikając jednak starannie głębi.

Wprawdzie natura takiego człowieka jest sympatyczna – jednakże w dość dużym stopniu jest on tylko odbiciem swego otoczenia. Już bardzo wcześnie zapowiada się jako geniusz – lecz prawie nigdy nim nie zostaje.

Czego się strzec winien. Człowiekowi urodzonemu dzisiaj grożą niebezpieczeństwa moralne – całkowitego pogrążenia się w egoizmie, karesach, igraszkach, co w skutkach może doprowadzić również do powikłań i komplikacyj życiowych.

Igra on z uczuciami, a ulega namiętnościom. Być może, że ten jego egotyzm jest tylko przykrywką słabości wewnętrznej, która nie jest w stanie oprzeć się zmysłom.

W pierwszej części swego życia przeważnie jest biedny, lecz później stan majątkowy poprawia się stopniowo. Żyje zazwyczaj długo, a pod koniec życia zdobywa zaszczyty i odznaczenia.

Kobieta urodzona w tym dniu jest stała, prawa i liberalna. Przedsiębierze dalsze podróże, a w życiu rodzinnym spotykają ją nieraz przykrości. Dzieci zazwyczaj ma niewiele.

Anita Sokołowska - Najpiękniejsze SPA 2016

Anita Sokołowska urodziła się 25 stycznia 1976 roku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×