Wirtualna Polska

24 stycznia: Możesz dziś dużo osiągnąć! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

24 stycznia: Możesz dziś dużo osiągnąć! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

24 stycznia urodzeni

24 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA 8!

Jaką ogromną mocą jest posiadanie wyraźnego celu – Elizabeth Stuart Phelps
Pozytywne nastawienie pomoże zobaczyć najlepsze rozwiązania, ponieważ 8 to silna wibracja powiązana z biznesem i sprawami materialnymi.
Wirtualna Polska
Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz!
Doskonały czas na inwestycje i dalekosiężne plany!

GWIAZDY URODZONE 24 STYCZNIA

  • Nastassja Kinski (1961) – aktorka niemiecka
  • Natalia Niemen (1976) – polska piosenkarka
  • Vienio czyli Piotr Więcławski (1977) – polski raper, wokalista, autor tekstów
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

HOROSKOP NA 24 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 24 stycznia jest lojalny, staranny – zna się na ludziach i ma stałe poglądy.
Wirtualna Polska

Zarówno w sprawach uczuciowych jak i w stosunkach życiowych okazuje dużą lojalność, pod-dając się chętnie obowiązkom i nakazom konieczności. Wie dobrze, iż życie wymaga od nas ofiar – to też chętnie i cierpliwie spełnia swe obowiązki i potrafi się wyrzec na ich rzecz swoich osobistych przyjemności.

Wirtualna Polska

Ma dużo wrodzonego poczucia własnej godności i siły, a wobec ataków wrogów okazuje dużo wytrwałości. Zwycięża ich powoli i cierpliwie. Jego charakter jest jednak bardzo wrażliwy i zmienny.

Ma dobre zdolności analityczne i potrafi się skupić na swej pracy. Życie zazwyczaj wprowadza go w zetknięcie z osobami zajmującymi wysokie stanowiska lub posiadającymi duży majątek i władzę.

Jest to człowiek dość oryginalny i dzięki temu nieraz trudno mu uzyskać popularność u swego otoczenia. Stosunki domowe i wpływy otoczenia odbijają się na jego zdrowiu. Lubi ozdabiać swe mieszkanie pięknymi okazami przyrody.

Ma on nieraz jakieś ważne zadania do spełnienia W życiu zazwyczaj nieźle mu się wiedzie. Stopniowo wznosi się na stanowisko pomyślne pod względem życiowym.

Powiedzie mu się w handlu, na stanowisku urzędowym, w dyplomacji, a także w lotnictwie, elektrotechnice lub muzyce. Może liczyć na powodzenie wszędzie tam, gdzie wymagana jest praca stała, ścisła, skupiona.

Jego poglądy są stałe i nieraz w wieku sędziwym takie same jak w młodości, a chociaż jasno orientuje się w sytuacjach życiowych – nie jest wolny od jednostronności.

Czyny swe obmyśla naprzód bardzo starannie, przy czym nieraz zachowuje się biernie, uważając, że jest to najlepszy sposób przezwyciężenia trudności danej sytuacji.

Raz jednak zdecydowawszy się na coś i obrawszy słuszny kierunek – trzyma go się stale i wiernie, nie zgadzając się na zmiany lub ustępstwa. Życie jednak nie oszczędza mu konfliktów, które zawsze rozstrzyga, kierując się rozsądkiem i zgodnie ze swymi ideałami.

Natalia Niemen urodziła się 24 stycznia 1976 roku

Natalia Niemen urodziła się 24 stycznia 1976 roku

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×