Wirtualna Polska

19 stycznia: Czas na uśmiech! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

19 stycznia: Czas na uśmiech! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

19 stycznia

19 STYCZNIA  – NUMEROLOGICZNA 3!

Humor jest najbardziej demokratyczną formą życia człowieka – Karel Capek
Wirtualna Polska

Wibracja dnia sprzyja kreatywnym pomysłom.

Wirtualna Polska
Pozwól sobie dzisiaj na więcej luzu i fantazji, znajdź czas na rozrywkę.
Dobry dzień na wszelkie działania związane z  twórczością  artystyczną.

Dziś twój uśmiech będzie miał magiczne  działanie – sprawdź to!

GWIAZDY URODZONE 19 STYCZNIA

  • Janis Joplin (1943) – amerykańska piosenkarka ( zm. 1970)
  • Danuta Kowalska (1955) – polska aktorka teatralna, filmowa
  • Robert Rozmus (1963) – polski aktor, prezenter telewizyjny
  • Grzegorz Miśtal (1973) – polski aktor, dziennikarz i prezenter

HOROSKOP NA 19 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 19 stycznia  jest oryginalny, wynalazczy, chociaż jest nieraz ekscentryczny – od zasad swych nie odstępuje.

Pilny, gorliwy, ostrożny – działa ze spokojem, powagą, cierpliwością. Jego zdolności umysłowe są wybitne, a intelekt jest ekscentryczny, nie podobny do umysłu innych ludzi. Dlatego też nierzadko wydaje się swemu otoczeniu dziwaczny. Zawsze jest świadomy i doskonale orientuje się w sobie samym. Jego świadomość jest dojrzała i jasna.

Nie traci nigdy z oczu swej drogi w życiu i zazwyczaj udaje mu się osiągnąć swe cele. Wszelkimi jego poczynaniami rządzą zasady ścisłe i stałe, które w życiu stosuje z precyzją i pewnością powodzenia. Jest to bowiem zawsze charakter niezależny, obdarzony wiarą w siebie i zdecydowaniem oraz wytrwałością.

Lubi dalekie podróże, odkrycia, nieraz też interesuje się astronomią. Jego droga życiowa jest usiana szeregiem pomyślności, a wysiłki zostaną uwieńczone powodzeniem.

Pośród ludzi urodzonych w tym dniu możemy odróżnić dwa typy: jeden jest pochłonięty całkowicie ambicjami życiowymi – drugi zaś oddający się kontemplacji – wytrwały i czysty.

Mężczyzna pragnie opiekować sil innymi i patronować im, kobieta zaś nieraz z wdziękiem i czułością podkreśla swą słabość i potrzebę męskiej pomocy.

Można powiedzieć ogólnie, że w mężczyźnie urodzonym tego dnia przeważa ambicja, u kobiety zaś silniej zarysowuje się zdolność dostosowywania się do warunków i otoczenia. Może to posunąć się tak daleko, że kobieta tak urodzona nie potrafi się skupić i rozwinąć w sobie jakiegoś specjalnego kierunku dążeń życiowych. Lecz nawet i w tych wypadkach, gdy wydaje się, że pragnie ona tylko wszystkim się przypodobać – w gruncie rzeczy ma na celu powodzenie towarzyskie i uznanie.

Nie oszczędzi sobie żadnego wysiłku
 i potrafi poruszyć wszelkie możliwości, aby tylko zapewnić karierę swemu mężowi, bratu, ojcu lub synowi.

Sprawy miłosne interesują ją specjalnie w tym wypadku, gdy mogą się zakończyć stosownym małżeństwem. Gdy już wreszcie uda jej się w wieku późniejszym ułożyć pomyślnie życie swych  synów i córek – zwraca wówczas swą uwagę na dzieci krewnych i znajomych. Ponieważ miłość i małżeństwo odegrało wielką rolę w jej życiu – pragnie roztaczać jak największą aktywność w tym kierunku.

Dzięki swym zdolnościom dyplomatycznym umie z powodzeniem godzić zwaśnionych przyjaciół, układać nowe związki, usuwać nieporozumienia i łagodzić kwasy rodzinne.

Grzegorz Miśtal urodzony 19 stycznia 1973

Grzegorz Miśtal urodzony 19 stycznia 1973

Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×