12 lutego: Czas na czułość i miłość! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

12 lutego horoskop urodzeniowy

12 lutego horoskop urodzeniowy

12 LUTEGO – NUMEROLOGICZNA 6

Czułość jest potężniejsza od uporu, woda mocniejsza od skały, miłość silniejsza od przemocy – Hermann Hesse
 • Dzień na okazywanie miłości i czułości.
 • Twoje emocje będą naznaczone troską i wielkodusznością.
 • Podziel się nimi z osobami, które kochasz.
 • Dziś niezwykle ważny będzie dom i rodzina.
 • Wycisz się i nie poddawaj presji…

GWIAZDY URODZONE 12 LUTEGO

 • Paweł Wawrzecki (1950) – polski aktor
 • Jan Kidawa-Błoński (1953) – polski reżyser, scenarzysta
 • Małgorzata Domagalik (1957) – polska dziennikarka, pisarka
 • Dorota Segda (1966) – polska aktorka
 • Wojciech Modest Amaro (1972) – polski kucharz i restaurator
 • Anna Szarmach (1978) – polska piosenkarka

HOROSKOP NA 12 LUTEGO

Kto urodził się dnia 12 lutego jest sprawiedliwy, wierny, subtelny – sympatią swą obejmuje całą ludzkość.

Jest to człowiek prawy, o wszechstronnych sympatiach i zainteresowaniach. Jego umysł jest otwarty i postępowy, pozbawiony wszelkich przesądów. Tradycja i autorytet nie wywierają nań wpływu. Gdy się z nimi styka bezpośrednio – patrzy na nie poważnie i spokojnie, okazując – być może – nawet pewną życzliwość i zainteresowanie. Żadna kurtuazja ani uprzejmość nie powstrzyma go w poszukiwaniu czystej prawdy.

Trzeba jednak zastrzec, że te właściwości urodzin dzisiejszych występują dopiero w ludziach, którzy osiągnęli odpowiedni rozwój. W przeciętnych zaś przedstawicielach rodzaju ludzkiego są najczęściej uśpione i przejawiają się – prawdę powiedziawszy – dość słabo.

Praca sprawia takiemu człowiekowi przyjemność, a swe wysiłki kontynuuje z wielką pilnością i wytrwałością. Interesują go sprawy polityczne, edukacyjne, ruchy społeczne, a jego zawód jest przeważnie intelektualny.

Ostrożny, bardzo rozsądny – jest popularny, towarzyski i często prowadzi życie publiczne, występując przed szerszą publicznością. Zazwyczaj łączy się w życiu z jakimś partnerom, związkami, towarzystwami, klubami lub też stale się inicjatorem jakiegoś ruchu społecznego, który złączy jego wysiłki z innymi we wspólne sprawy.

Jego droga życiowa nie jest agresywna ani wojownicza. Nie spieszy się zbytnio – może czekać. Im dłużej zaś czeka – tym jaśniej widzi wszystko dookoła, tym głębiej przenika wszelkie problematy. Jest to człowiek wolny od próżności i zarozumiałości: nigdy nie pozuje.

Co mu grozi. Gdy po wielu latach ostateczne rezultaty jego wysiłków będą bliskie już realizacji – życia może je zniweczyć i w ten sposób utracić je może raz na zawsze. Czeka go miłość platoniczna i rozłączenie z towarzyszami.

Dla kobiet urodziny te są niezbyt fortunne w sprawach małżeństwa i miłości i mogą przynieść urodziny synów, z powodu których później powstają kłopoty życiowe.

Ania Szarmach Fot. ons

Ania Szarmach urodziła się 12 lutego 1978 roku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×