Dzisiaj dzień numerologicznej 7! A jakie są osoby urodzone 26 sierpnia? Sprawdzamy!

Jakie są osoby urodzone 26 sierpnia?

Jakie są osoby urodzone 26 sierpnia?

Wibracja dnia – 26.08.2016 – numerologiczna 7

Dzień przemyśleń i odkryć – numerologiczna 7!

Błąd łatwiej można dostrzec niż prawdę, bo błąd leży na wierzchu, a prawda w głębi… – Johann Wolfgang von Goethe

Postaw na spokój i wyciszenie. Nie spiesz się, intuicja podsunie ci najlepsze rozwiązania, jeśli dasz jej dojść do głosu.

Jutro przyjdzie czas na działanie, ale dziś możesz zrobić dobry plan.

Gwiazdy urodzone 26 sierpnia

  • Matka Teresa z Kalkuty (1910) misjonarka,
  • Bożena Dykiel (1948) polska aktorka,
  • Damian Ukeje (1986) polski piosenkarz.

Jakie są osoby urodzone 26.08?

Pracowity, marzycielski, chętnie opiekuje się słabszymi.

Wyróżnia się swą niezwykłą wrażliwością oraz właściwościami mediumicznymi, a jego niezwykła intuicja graniczy z jasnowidzeniem. Jest to człowiek bardzo inteligentny i zręczny; cechuje go odwaga i zimna krew. Chętnie opiekuje się słabszymi i pomaga potrzebującym.

Usposobienie jego jest marzycielskie, a cele życiowe niezwykłe. Chociaż dąży do uduchowienia – jego pogląd na życie jest materialistyczny. Może okazywać zdolności literackie i dziennikarskie. W pracy swej jest bardzo płodny – tworzy obficie. Pracowity, dobrze orientuje się w prawach przyrody, interesuje się nauką, zwłaszcza chemią i lubi wszelkie doświadczenia i eksperymenty.

Umysł jego jest niezwykle czynny i przewidujący, co zapewnia mu obfite żniwo jego wysiłków życiowych. Mądry, przezorny – obejmuje umysłem szerokie horyzonty. Ma specjalne zdolności do rachunków, a także w kierunku handlowym i w tej dziedzinie może liczyć na powodzenie. Chociaż jego usposobienie jest nieraz dość bierne, zamknięte w sobie, jest jednak szczery, otwarty i prawy w swych czynach.

Wady tych urodzin to zbytni egoizm i nadmiernie rozwinięta skłonność do krytykowania innych. Interesując się nadmiernie szczegółami – tak urodzony człowiek nieraz się rozprasza i nie obejmuje w dostatecznym stopniu całości.

Gorliwy i pilny w swych przedsięwzięciach – zawsze jest pełen nadziei i dobrej myśli. A jednak w życiu będzie narażony na ciężkie przejścia. Jednakże w końcu jego zamiary mogą się zrealizować pomyślnie i przynieść pomyślne rezultaty – jako skutki pracy wytrwałej. Jego śmierć może nastąpić za granicą.

Damian Ukeje

Damian Ukeje urodzony 26 sierpnia 1986 roku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×