8 lutego: Unikaj pośpiechu i presji! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

8 lutego horoskop urodzeniowy

8 lutego horoskop urodzeniowy

8 LUTEGO – NUMEROLOGICZNA 2

Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne – Oskar Wilde
  • Unikaj pośpiechu i nie pozwól, żeby ktokolwiek wywierał na tobie presję. Kiedy ktoś się tego dnia śpieszy, bardzo często podejmuje niewłaściwe decyzje.
  • Poświęć czas przyjaciołom i odbuduj więzi z nimi. Doskonały czas na stworzenie silnych sojuszy i mocnej współpracy.

GWIAZDY URODZONE 8 LUTEGO

  • James Dean (1931) – amerykański aktor ikona popkultury (zm. 1955)
  • Nick Nolte (1941) – amerykański aktor
  • Ewa Złotowska (1947) – aktorka teatralna i filmowa, reżyser
  • Mathilda May (1965) – francuska aktorka filmowa
  • Natalia Nykiel (1995) – polska piosenkarka, autorka tekstów

HOROSKOP NA 8 LUTEGO

Kto urodził się dnia 8 lutego jest stały, uczuciowy, cierpliwy – okazuje dobre serce

Swe uczucia, walki i namiętności zamyka wewnątrz swej duszy, a na zewnątrz nic się prawie z tego nie przedostaje. Po jego wyglądzie nie można w ogóle rozróżnić jego uczuć prawdziwych, ani też rozpoznać jego walk wewnętrznych.

Jest to człowiek inteligentny, okazujący dużo entuzjazmu dla nauki i wszelkich spraw humanitarnych. W pracy swej cierpliwy – chętnie oddaje się poważnym studiom. Łagodny, o dobrym sercu, potrafi być również przewidujący, ostrożny i nieufny.

Ma stale i jasno określone cele życiowe i dąży do nich nieustannie. Potrafi prowadzić interesa: może być z niego doskonały rachmistrz. Zazwyczaj odbywa dość dalekie podróże. Nastroje pesymistyczne zmieniają się u niego ze stanami pełnymi nadziei.

W małżeństwie wykazuje dużo zdrowego rozsądku i troski o szczęście swego partnera. Nawet wtedy, gdy stosunki małżeńskie układają się dlań bardzo niepomyślnie i już mówi o rozwodzie – potrafi być ciągle jeszcze wzorowym mężem, ustępliwym, pomocnym, dążącym do wzajemnej harmonii.

Wady. Zatopiony w samym sobie – może okazywać zbyt wielki egoizm, przejawiając również zbytnią zarozumiałość i wyniosłość. Jego przejścia życiowe mogą być spowodowane tym, że nie będzie chciał uznać swej niekompetencji.

Dziecko tak urodzone – jest bardzo interesujące dzięki swej inteligencji i zrozumieniu życia ponad swe lata. Rodzice powinni dzielić się z nim swymi myślami i uważać je raczej za swego towarzysza.

Wówczas okaże ono niezwykłą troskę o dobro rodziny, posłuszeństwo i będzie szczęśliwe, o ile uda mu się coś uczynić dla innych. Pragnie ono bowiem zawsze postępować prawą drogą, stąd też trzeba mu zawsze tłumaczyć, dlaczego należy unikać pewnych czynów. W takim postępowaniu z dzieckiem należy jednak strzec się przesady – inaczej stanie się nadmiernie pewne siebie i zarozumiałe – ze względu na swe zdolności.

Natalia Nykiel - finał The Voice of Poland 7 (2016)

Natalia Nykiel urodziła się 8 lutego 1995 roku


Natalia Nykiel - Sztuka Kochania

Natalia Nykiel - Sztuka Kochania

Natalia Nykiel w nowej fryzurze w Dzień Dobry TVN

Natalia Nykiel w nowej fryzurze w Dzień Dobry TVN

Natalia Nykiel - finał The Voice of Poland 7 (2016)

Natalia Nykiel - finał The Voice of Poland 7 (2016)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×