4 lutego: Filozoficzny dzień! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

4 lutego horoskop urodzeniowy

4 lutego horoskop urodzeniowy

4 LUTEGO – NUMEROLOGICZNA 7

Kto ma mało oczekiwań przeżywa wszystko jako podarunek, bogactwo i nadmiar – Lama Ole Nydahl

  • Jest to czas, w którym  powinieneś sobie odpuścić i pobyć chociaż chwilę w samotności.
  • Wyciszenie jest głównym motywem wibracji 7, więc wykorzystaj to dla własnej korzyści.
  • Czystość myśli i wynikające z niej pomysły pomogą ci uporządkować wszystkie sprawy.

GWIAZDY URODZONE 4 LUTEGO

  • Andrzej Strzelecki (1952 ) – polski aktor, reżyser teatralny, satyryk
  • Kitarō (1953 ) – japoński muzyk, kompozytor
  • Agata Passent (1973) – polska felietonistka i dziennikarka
  • Natalie Imbruglia (1975) – australijska piosenkarka i aktorka

HOROSKOP NA 4 LUTEGO

Kto urodził się dnia 4 lutego jest obrotny, przedsiębiorczy – łatwo może zrobić karierę.

Jest to natura sympatyczna, życzliwie usposobiona dla innych. Ma doskonałą pamięć, a dzięki starannemu wychowaniu i życiowemu doświadczeniu może dojść do tego, że świetnie będzie się orientować w charakterach ludzkich.

Chociaż nieraz mówi rzeczy przykre osobom kochanym – słowa te nie pochodzą jednak z serca lecz tylko z mózgu. Umysł jego jest przedsiębiorczy, żądny przygód – co prowadzi go do związków z innymi ludźmi, pochodzącymi nieraz z krajów dalekich.

Jest to człowiek utalentowany, o zdolnościach artystycznych. Bardzo wymowny – potrafi się zręcznie wyrażać zarówno w mowie jak i w piśmie. Przeważnie osiąga pozycję wpływową, na której cieszy się uznaniem.

Do małżeństwa się nie śpieszy, chociaż zazwyczaj je zawiera. Najczęściej podstawa miłości jest przyjaźń. w czasie której następuje wspólne porozumienie co do wzajemnych ideałów i światopoglądu zarówno jak i co do celów życiowych.

W gruncie rzeczy charakter takiego człowieka bardzo nadaje się do małżeństwa, dzięki szerokim i bezstronnym poglądom, wskutek czego może szczęśliwie uniknąć ograniczeń, jakie nakłada na człowieka przeciętnego dziedziczność, otoczenie, wychowanie.

Jego uprzejmość i ludzkość są również cennymi cechami charakteru. Z natury bowiem jest to człowiek prostolinijny, niezdolny do zazdrości, drobiazgowości lub tyranizowania innych ludzi, a w stosunkach z bliskimi jest bardzo czuły i delikatny.

Jak wychować dziecko tak narodzone. Wychowanie to powinna być jak najbardziej staranne, a to ze względu na jego wielkie zdolności i duszę wrażliwą i delikatną. Gdy mu się nie wierzy i nie ufa – wówczas samo staje się nieufne i wprowadza w błąd starszych.

Ponieważ dziecko takie jest niezwykle nerwowe i niespokojne – trzeba starać się je wychowywać w jak największym spokoju i harmonii. Otoczenie zbyt hałaśliwe wielce mu szkodzi. Jego towarzystwo nie powinno być zbyt liczne i składać się wyłącznie z dzieci cierpliwych, porządnych i prawych.

Agata Passent

Agata Passent urodziła się 4 lutego 1973


Agata Passent - Premiera książki o Wojciechu Młynarskim

Agata Passent - Premiera książki o Wojciechu Młynarskim

Agata Passent w ciąży w Pytaniu na śniadanie

Agata Passent w ciąży w Pytaniu na śniadanie

Agata Passent jest w drugiej ciąży. Ojcem dziecka jest Wojciech Kuczok. Chociaż oboje są rodzicami, to będzie ich pierwsze wspólne dziecko

Agata Passent jest w drugiej ciąży. Ojcem dziecka jest Wojciech Kuczok. Chociaż oboje są rodzicami, to będzie ich pierwsze wspólne dziecko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×