Wirtualna Polska

23 stycznia: Poszukaj dziś inspiracji! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

23 stycznia: Poszukaj dziś inspiracji! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

23 stycznia

 23 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA 7

Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić – Walt Disney
Poszukaj pozytywnych, inspirujących  treści.
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Podążaj za nową „wizją” i bądź kreatywny.

Wirtualna Polska
Wyostrzona dziś intuicja pomoże podjąć właściwe decyzje, które będziesz mógł wcielić w życie następnego dnia – dzień 8 jest idealny na skuteczne działanie!

GWIAZDY URODZONE 23 STYCZNIA

  • Krzysztof Antkowiak (1973) – polski piosenkarz
  • Joanna Sydor (1975) – polska aktorka
  • Oceana (1982) – niemiecka piosenkarka
  • Magdalena Grąziowska (1985) – polska aktorka

HOROSKOP NA 23 STYCZNIA

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Kto urodził się dnia 23 stycznia jest stały, cierpliwy, nastrojony idealistycznie – nie zawsze dotrzymuje swych obietnic.

Jest to zwolennik postępu, humanitaryzmu, braterstwa ludów, chętnie  biorący udział we wszelkiej pracy społecznej, popierającej ruch polityczny, jednak tylko w granicach umiarkowanych, unikający ostrzejszych wystąpień.

Myślący, zręczny, bystry – wykazuje niezwykłą intuicję która pozwala mu łatwo określać i przenikać charaktery ludzkie. Wykazuje zalety towarzyskie i jest sympatyczny, popularny, a jednocześnie ostrożny, pełen taktu, cierpliwy i wytrwały.

Łatwo potrafi obracać się we wszelkich sferach, jednając sobie wszędzie przyjaciół. Nieraz jednak zapomina dotrzymywać swych obietnic.

Ciało jego zbudowane jest zazwyczaj dość mocno, a cera ma zabarwienie śniade. Z temperamentu jest sangwinikiem. Zadania jego życiowe będą zaszczytne – ale nie przyniosą mu wielkich korzyści.

Jaka kariera jest dla niego najlepsza. Największe powodzenie może osiągnąć jako artysta, muzyk, uczony, pracownik intelektualny, sekretarz prywatny lub też w pracy literackiei wszelkiego rodzaju. Może być również dobrym kupcem lub politykiem i ma szerokie poglądy, których jego otoczenie niejednokrotnie zrozumieć nie jest w stanie.

Powiedzie mu się również we wszelkich zrzeszeniach, stowarzyszeniach, towarzystwach publicznych i wogóle w większych przedsiębiorstwach.

Wady tych urodzin – to niezdecydowanie, kaprysy, chęć wyodrębnienia się od innych i podkreślenia za wszelką cenę swej oryginalności. Nieraz przypisuje nadmierne znaczenie formom zewnętrznym wykazując przy tym egoizm i przewrotność.

Czego się strzec winien. Aby nie był zbyt bojaźliwie nastrojony i unikał tendencji do smucenia się. Po okresach bowiem wzniosłego idealizmu – nieraz u niego występuje depresja.

Co mu grozi. Mogą go w życiu dotknąć jakieś całkiem specjalne rozczarowania, spowodowane zbyt małą praktycznością lub śmiercią osób kochanych, a jego siła woli może się okazać niewystarczająca do opanowania całości warunków życiowych.

Oceana urodziła się 23 stycznia 1982

Oceana urodziła się 23 stycznia 1982


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×