23 stycznia: Poszukaj dziś inspiracji! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

23 stycznia

23 stycznia

 23 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA 7

Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić – Walt Disney
Poszukaj pozytywnych, inspirujących  treści.

Podążaj za nową „wizją” i bądź kreatywny.

Wyostrzona dziś intuicja pomoże podjąć właściwe decyzje, które będziesz mógł wcielić w życie następnego dnia – dzień 8 jest idealny na skuteczne działanie!

GWIAZDY URODZONE 23 STYCZNIA

  • Krzysztof Antkowiak (1973) – polski piosenkarz
  • Joanna Sydor (1975) – polska aktorka
  • Oceana (1982) – niemiecka piosenkarka
  • Magdalena Grąziowska (1985) – polska aktorka

HOROSKOP NA 23 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 23 stycznia jest stały, cierpliwy, nastrojony idealistycznie – nie zawsze dotrzymuje swych obietnic.

Jest to zwolennik postępu, humanitaryzmu, braterstwa ludów, chętnie  biorący udział we wszelkiej pracy społecznej, popierającej ruch polityczny, jednak tylko w granicach umiarkowanych, unikający ostrzejszych wystąpień.

Myślący, zręczny, bystry – wykazuje niezwykłą intuicję która pozwala mu łatwo określać i przenikać charaktery ludzkie. Wykazuje zalety towarzyskie i jest sympatyczny, popularny, a jednocześnie ostrożny, pełen taktu, cierpliwy i wytrwały.

Łatwo potrafi obracać się we wszelkich sferach, jednając sobie wszędzie przyjaciół. Nieraz jednak zapomina dotrzymywać swych obietnic.

Ciało jego zbudowane jest zazwyczaj dość mocno, a cera ma zabarwienie śniade. Z temperamentu jest sangwinikiem. Zadania jego życiowe będą zaszczytne – ale nie przyniosą mu wielkich korzyści.

Jaka kariera jest dla niego najlepsza. Największe powodzenie może osiągnąć jako artysta, muzyk, uczony, pracownik intelektualny, sekretarz prywatny lub też w pracy literackiei wszelkiego rodzaju. Może być również dobrym kupcem lub politykiem i ma szerokie poglądy, których jego otoczenie niejednokrotnie zrozumieć nie jest w stanie.

Powiedzie mu się również we wszelkich zrzeszeniach, stowarzyszeniach, towarzystwach publicznych i wogóle w większych przedsiębiorstwach.

Wady tych urodzin – to niezdecydowanie, kaprysy, chęć wyodrębnienia się od innych i podkreślenia za wszelką cenę swej oryginalności. Nieraz przypisuje nadmierne znaczenie formom zewnętrznym wykazując przy tym egoizm i przewrotność.

Czego się strzec winien. Aby nie był zbyt bojaźliwie nastrojony i unikał tendencji do smucenia się. Po okresach bowiem wzniosłego idealizmu – nieraz u niego występuje depresja.

Co mu grozi. Mogą go w życiu dotknąć jakieś całkiem specjalne rozczarowania, spowodowane zbyt małą praktycznością lub śmiercią osób kochanych, a jego siła woli może się okazać niewystarczająca do opanowania całości warunków życiowych.

Oceana

Oceana urodziła się 23 stycznia 1982


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×