11 stycznia – czas na śmiałe rozwiązania! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

11 stycznia

11 stycznia

11 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA  4!

„Wszystko, co irytuje nas w innych może nas zaprowadzić do zrozumienia samego siebie.” Carl Gustav Jung
Wpadną ci dziś do głowy nowatorskie pomysły i śmiałe rozwiązania! Wykorzystaj w pełni swoje talenty i możliwości, jakimi dysponujesz.
Dobry czas na długoterminowe zamierzenia, pomyśl więc, jakie zmiany wprowadzą w twoje życie harmonię!

Wszystko, co wymaga  starannego planowania zakończy się dziś sukcesem, warto więc z tego skorzystać.

Nie unikaj dziś pracy ani obowiązków...

GWIAZDY URODZONE 11 STYCZNIA:

  • Maciej Damięcki (1944)  polski aktor filmowy i teatralny
  • Edyta Bartosiewicz (1965)  polska wokalistka, autorka tekstów i piosenkarka
  • Joanna Brodzik (1973)  polska aktorka

HOROSKOP NA 11 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 11 stycznia – inteligentny, przedsiębiorczy, ma żywe poczucie humoru.

Zamknięty w sobie, poważny, spokojny – występuje na zewnątrz bardzo dostojnie, nieraz ozięble – unikając wszelkiej demonstracyjności. A jednak – w gruncie rzeczy – pożąda sympatii innych ludzi.

Nawet jednostki takie wysoko rozwinięte są bardzo trudne w obcowaniu, dzięki ich zasadniczemu dążeniu do zajęcia wyższego miejsca od swego towarzysza. Taki człowiek potrafi w stopniu najwyższym wykorzystać swe zdolności i możliwości życiowe. Wierzy w siebie i polegając tylko na sobie – osiąga swe cele.

Okazuje dużą zręczność w dostosowywaniu się oraz zdolności naśladowcze, a jednocześnie test bardzo aktywnym fizycznie. Potrafi wszędzie gdzie potrzeba kierować innymi ludźmi i organizować ich, wykazując dużo rozsądku i zdecydowania.

Ma wiele szacunku dla wszelkich form życiowych, dla wyższych sfer towarzyskich i rang urzędowych. W bardzo ostry sposób rozróżnia swój stosunek do podwładnych i do przełożonych i według tego reguluje z wielka ścisłością swe zachowanie się względem nich zarówno jak i swe słowa. Postępując w ten sposób – błądzi, gdyż okazuje zbyt wiele szacunku stanowiskom i urzędom zajmowanym przez ludzi, którzy nieraz na to nie zasługują.

Wady jego – to próżność i powierzchowność inteligencji przeciętnego światowca.

Dobry mówca – nieraz używa słów szorstkich lub trywialnych.

Co go dręczy niepotrzebnie. Nieustannie dokucza mu obawa o to, że inni go oszukują lub obmawiają, albo też przeciwdziałają mu w ten czy w inny sposób. Psuje mu to nastrój i nie pozwala odczuwać radości życia.

Jego nastroje są dość zresztą zmienne podobnie jak i koleje losu. Zdolny jest do bardzo głębokiej miłości – ale nie potrafi jej okazać na zewnątrz. Niezwykle silnie przywiązując się – odczuwa ostro udręki zazdrości, do czego jednak nie chce się przyznać.

Joanna Brodzik obchodzi urodziny 11 stycznia

Joanna Brodzik obchodzi urodziny 11 stycznia


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×