11 marca: Okaż uczucia! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

11 marca horoskop urodzeniowy

11 marca horoskop urodzeniowy

11 MARCA – NUMEROLOGICZNA 6

Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą – Jan Twardowski
  • Okaż uczucia!
  • Dziś rodzina i przyjaciele pomogą ci zrozumieć, że to dzięki nim czujesz się dobrze.
  • Będziesz chciał się zająć  osobami, które kochasz.  Z pewnością docenią one twoją chęć pomocy.
  • Dzień sprzyja osiąganiu harmonii wewnętrznej i doskonaleniu siebie i swojego otoczenia.

ZNANI URODZENI 11 MARCA

  • Bobby McFerrin (1950) – amerykański wokalista jazzowy
  • Szymon Wydra (1976) – polski wokalista, gitarzysta, kompozytor i poeta
  • Wiktoria Gąsiewska (1999) – polska aktorka

HOROSKOP URODZENIOWY NA 11 MARCA

Kto urodził się dnia 11 marca – jest dumny, wojowniczy – działa bystro i zręcznie.

Jego charakter jest silny i wyniosły, a usposobienie władcze i bynajmniej nie pokojowe. Jest to indywidualność wybitna, działająca szybko i zręcznie. Umysł jego jest przenikliwy i ostry, a zdolności wykonawcze bardzo duże.

Zdecydowany w stopniu najwyższym – skierowawszy swe siły do jednego wyłącznie celu – może osiągnąć doskonale rezultaty. A jednak – mimo wszystko – w swym życiu osobistym niezawsze udaje mu się osiągnąć szczęście.

Nieustannie układa tak najbardziej wyniosłe i fantastyczne projekty – w czym jest mu pomocą jego bujna wyobraźnia. Rzadko zdarza się człowiek tak urodzony, który nie miałby jakichś specjalnych tajemnic lub nie był zaplątany w tajemnicze przeżycia. Potrafi on niezwykle zręcznie przenikać tajemnice innych, a swą życiową działalność lubi również otaczać tajemnicą, pozostając w ukryciu i nie wysuwając się zbytnio na plan pierwszy.

Jest on niezwykle zawzięty i uparty i dlatego może działać w sposób udręczający na jednostki o innym temperamencie i charakterze. Chociaż nie można o nim powiedzieć, aby był zarozumiały – trudno jednakże go zadowolić. Jeszcze trudniej jest przeniknąć jego właściwe zamiary i dojść, czego chce w istocie.

Mimo najrozmaitszych przeciwności potrafi sobie torować drogę poprzez wszelkie trudności, a instynkt nieomylny wiedzie go do celu. Życie jego wypełniają niezwykle wydarzenia i przeżycia. Zręczny, dostosowujący się, sympatyczny – lubi zmiany i wszystko ekscytujące.

Kobieta tak urodzona – posiada dużo wdzięku, a jej życie psychiczne jest wysubtelnione; nie zawsze czuje się szczęśliwa:

Czego się strzec winien. Jego natura jest nierzadko podwójna, o sprzecznych tendencjach, a uczucia mogą się znajdować w konflikcie z umysłem. Aktywny, często niezadowolony – okazuje skłonność do kłótni i sporów i może podlegać niebezpieczeństwu zranienia, zwłaszcza w godzinach nocnych.

Podwójność w jego życiu może się jeszcze tak zaznaczyć, że będzie adoptowany lub też wychowywany nie przez własnych rodziców – ewentualnie posiadać dwa ogniska rodzinne lub w wieku późniejszym dwa mieszkania, albo też wykonywać dwa zawody jednocześnie.

Szymon Wydra urodził się 11 marca 1976 roku

Szymon Wydra urodził się 11 marca 1976 roku


Szymon Wydra w Idolu w młodości

Szymon Wydra w Idolu w młodości

Szymon Wydra w Biegu po Nowe Życie

Szymon Wydra w Biegu po Nowe Życie

Szymon Wydra dzisiaj, metamorfoza po Idolu

Szymon Wydra dzisiaj, metamorfoza po Idolu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×