11 lutego: Wszystko jest możliwe! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

11 lutego

11 lutego

11 LUTEGO – NUMEROLOGICZNA 5

Nie sądzę, by ktokolwiek był na tyle mądry, aby ocenić, co jest możliwe, a co nie – Henry Ford
  • Dzisiaj plany się będą zmieniały jak w kalejdoskopie. Wykorzystaj to i bądź elastyczny i wyrozumiały. Zachowaj spokój, a dzięki nowej perspektywie znajdziesz doskonałe rozwiązania na problemy!
  • Umów się na spotkanie z nowymi osobami, przeczytaj czyjeś opinie – nabierzesz w ten sposób dystansu do siebie…

GWIAZDY URODZONE 11 LUTEGO

  • Sheryl Crow (1962) – amerykańska piosenkarka
  • Ewa Skibińska (1963) – polska aktorka
  • Kelly Rowland (1981) – amerykańska piosenkarka
  • Taylor Lautner (1992) – amerykański aktor
  • Maciej Musiał (1995) – polski aktor filmowy, prezenter

HOROSKOP NA 11 LUTEGO

Kto urodził się dnia 11 lutego okazuje zamiłowanie do polityki, dba o uznanie i zaszczyty.

Urodziny dzisiejsze dają dużą oryginalność oraz zdolność do koncentrowania się na swej pracy. Taki człowiek ma przyrodzony dar zaznajamiania się z obcymi i doskonałego ich wyczuwania.

Przywiązany do dóbr doczesnych – potrafi kierować innymi, okazując zdolności do intryg politycznych. Cechuje go upór i zaciętość. Nie ustępuje – mimo strat.

Namiętności jego są silne, porywające i wybuchają nagle. Łatwo też podlega wpływom swych uczuć i emocyj. Nieraz wydaje się, że nie jest szczery – ale, mimo to – zawsze jest uprzejmy i sympatyczny.

Czego się strzec winien. Aby jego namiętności nie doprowadziły go do ekscesów.

Chociaż bowiem jest to człowiek silny, potrafiący torować sobie drogę w tyciu własną energią – nie jest jednakże tak mocny, aby potrafił opanować własne swe wzruszenia i uczucia.

Gdy jego namiętności są pobudzone, lub gdy wpadnie w pasję – jest w stanie popełniać czyny gwałtowne i odruchy impulsywne. Chociaż może w życiu osiągnąć zwycięstwo nad wszystkimi swymi wrogami zewnętrznymi – zostanie mu jednak najważniejszy wróg wewnętrzny – jego własne nieposkromione namiętności.

To też ważną jest rzeczą, aby ten człowiek – naogół w życiu dość szczęśliwy – nie poddawał się swej impulsywnej gorliwości i niedyskretnym wybuchom, co może go doprowadzić do narażenia swej kariery życiowej.

W sprawach pieniężnych zasługuje na zaufanie. Jest to bowiem człowiek uświadomiony, który zdaje sobie doskonale z tego sprawę, że pieniądz nie jest bynajmniej celem sam w sobie – lecz tylko środkiem.

Pragnie on swa władzę i potęgę zachować i konserwować i dlatego też środków swych używa mądrze i z rozmysłem, zastanawiając się nad każdym krokiem. Dzięki temu może nawet wydawać się nadmiernie ostrożny. A jednak mimo wszystko największym jego niebezpieczeństwem jest właśnie przesadny optymizm, który pod wpływem wizji wspaniałej przyszłości może powodować go do czynów nieobliczalnych.

Maciej Musiał - konferencja prasowa The Voice of Poland 7

Maciej Musiał urodził się 11 lutego 1995 roku


Maciej Musiał - ramówka TVP jesień 2016

Maciej Musiał - ramówka TVP jesień 2016

Maciej Musiał - konferencja prasowa The Voice of Poland 7

Maciej Musiał - konferencja prasowa The Voice of Poland 7

Olga Kalicka o związku z Maciejem Musiałem

Olga Kalicka o związku z Maciejem Musiałem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×