Szukaj

10 stycznia – dzień na akceptację! Porada numerolog TEANO i horoskop

10 stycznia

10 stycznia

10 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA 3!

„Chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś.” Marylin Monroe
Wyrażaj swoje uczucia a odczujesz silne więzi z  bliskimi.
Zmartwienia lub poważne problemy odłóż na później, bo jest to dzień zadowolenia i radości.

Bez względu na to, co będzie się działo, bądź pełen akceptacji, a wszystko będzie dobrze. Nie zwracaj uwagi na to, co złe. Nic nie będzie mogło wywołać w tobie smutku, jeżeli na to nie pozwolisz.

GWIAZDY URODZONE 10 STYCZNIA:

  • Wiktor Zborowski (1951)  polski aktor teatralny, filmowy, radiowy 
  • Tomasz Bagiński (1976) – polski rysownik, animator, reżyser
  • Maciej Silski (1976) – polski wokalista, zwycięzca Idola

HOROSKOP NA 10 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 10 stycznia – wierzy w siebie i działa na własną rękę.

Spokojny, niezależny, nieugięty – sam stoi wytrwale pośród największych zamieszek i ścierających się sił życia. Jego wrogowie sami się niszczą w bezskutecznych wysiłkach dosięgnięcia go lub zaszkodzenia mu w jakikolwiek sposób.

Jest to charakter niezwykle pewny siebie i oryginalny. Przejawia dużą przedsiębiorczość w zdobywaniu majątku. Nie lubi hałaśliwych objawów czułości i demonstracyj uczuciowych.

Do czego powinien dążyć. Ponieważ skłonny jest do wielomówności – niechaj przede wszystkim stara się rozbudzić w sobie chęć milczenia i rozmyślania. Powinien również starać się odzwyczaić od swych surowych, szorstkich i potępiających sądów.

Zazwyczaj osiąga wiek późny, a nawet przy końcu życia zachowuje jeszcze w pełni swe zdolności i przejawia dużą aktywność. W młodości życie nie szczędzi mu goryczy, ale później jego sytuacja ustala się stopniowo.

Największe niebezpieczeństwo dla zdrowia stanowi jego niezwykła ambicja. Gdy go spotykają pod tym względem rozczarowania lub też, gdy jego nadzieje zostaną zawiedzione – wówczas staje się niezadowolony i ponury, co łatwo może w konsekwencji sprowadzić ataki żółciowe lub rozstrój żołądka.

W życiu późniejszym, idy jego warunki się poprawia – może mu dać się we znaki artretyzm. Skoro jednak powodzenie materialne każe na siebie czekać, a wąskie horyzonty życiowe nie pozwalają mieć nadziei na lepsze perspektywy finansowe – wówczas jego depresja i ponurość może się przerodzić w melancholie.

Najlepsze na to lekarstwo – to nadzieja i wesołe towarzystwo. Zmiana miejsca pobytu również może wywrzeć wpływ dodatni, aby tylko mógł uniknąć samotności i miał przed sobą możliwości rozrywek towarzyskich.

Trzeba dodać, że wybiera na swój pobyt zawsze miejsca uczęszczane przez jak najlepsze towarzystwo i nikt tak nie interesuje się plotkami o osobach wybitnych jak właśnie on.

Maciej Silski, zwycięzca czwartej edycji Idola (2005 rok)

Maciej Silski urodzony 10 stycznia 1976


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×