Szukaj

7 stycznia – co jest najważniejsze? Porada numerolog TEANO i horoskop

7 stycznia

7 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA 9!

Najpiękniejszym, co możemy odkryć, jest tajemniczość – Albert Einstein

Poczujesz dziś silną potrzebę uwolnienia się od wewnętrznego i zewnętrznego szumu.

Zwolnij i otwórz się na przesłanie wyobraźni i intuicji.

Nadszedł czas na ochronę najwyższych wartości i odnalezienie wolności pomimo wszelkich ograniczeń.

Gwiazdy urodzone 7 stycznia

  • Krzysztof Janczar (1950) – polski aktor
  • Ania Dąbrowska (1981) – polska wokalistka
  • Anna Dereszowska (1981) – polska aktorka

HOROSKOP NA 7 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 7 stycznia – dąży do uzyskania niezależności i może ją osiągnąć.

Najlepiej mu się wiedzie w życiu, gdy jest głową jakiegoś przedsiębiorstwa – w handlu, bankowości lub przemyśle. Potrafi on równie dobrze być panem jak i pożytecznym sługą. Woli jednakże rządzić.

Odznacza się poczuciem własnej siły i odwagą w poczynaniach życiowych. Dąży do niezależności i osiąga też istotnie niezależne stanowisko jako rezultat cierpliwie i wytrwale realizowanych i dobrze obmyślanych planów. Jego przedsięwzięcia są nieraz zuchwałe.

Wadą jego jest zbytnia ambicja. Gdy jest nierozwiniętym i niezrównoważonym – stanowi ona dlań źródło nieustannego niepokoju i nie pozwala na osiągnięcie pełni szczęścia w życiu.

Niezwykła aktywność, jaka wypełnia jego duszę, wydaje się wówczas osobom postronnym tylko nieuzasadnionym niezadowoleniem z istniejącego porządku rzeczy.

Inne znowu źródło jego potęgi wewnętrznej – zdolność dostosowywania się do okoliczności życiowych – nabiera wówczas, gdy mamy do czynienia z osobnikiem prymitywnym – zabarwienia mniej miłego. Jego szacunek dla przełożonych – może stać się wówczas zwyczajnym serwilizmem.

Za wszelką cenę dąży do osiągnięcia jak najlepszych wyników pod względem materialnym, lecz chęć zrobienia kariery może mu przesłonić wszelkie inne horyzonty i wówczas nie przebiera w środkach ani sposobach dojścia do upragnionego celu. Nieraz też dochodzi aż do tego, że czerpie swe dochody z wykorzystywania słabości lub upadku innych.

Nie można o nim powiedzieć aby był okrutnym, ale nie zna skrupułów w dążeniu do zadowolenia swej ambicji. Aczkolwiek nie cieszy się bynajmniej z tego, że ktoś jest od niego słabszym, nie waha się jednak wykorzystać tej okoliczności, skoro tylko ją raz skonstatuje.

Mało ma konfidentów lub przyjaciół, a nieraz przejścia życiowe osamotniają go całkowicie. W swych zapatrywaniach jest najczęściej konserwatywny – ale brak mu nieraz radości życia i wesołości.

Która Polska na Festiwalu Piosenki Nadbałtyckiej 2016?

Ania Dąbrowska ma urodziny 7 stycznia


Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×