5 stycznia – Podążaj za swoją wizją! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

osoby z 5 stycznia horoskop

osoby z 5 stycznia horoskop

"Nie pozwól, by zgiełk opinii innych zagłuszył twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją" – Steve Jobs

5 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA 7!

Znajdujesz się w sytuacji, w której masz możliwość pokierowania swoimi sprawami. Podążaj za swą „wizją” i bądź twórczy.
Wyostrzona dziś intuicja pomoże podjąć właściwe decyzje, które będziesz mógł wcielić w życie następnego dnia – dzień 8 jest idealny na skuteczne działanie!

Gwiazdy urodzone 5 stycznia:

  • Diane Keaton (1946) amerykańska aktorka
  • Andrzej Gołota (1968) polski bokser
  • Marcin Wójcik (1974) polski aktor kabaretowy
  • Magdalena Waligórska (1981) polska aktorka

HOROSKOP NA 5 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 5 stycznia – chociaż trochę sarkastyczny i krytyczny – potrafi być dobrym przyjacielem

Posiada doskonałe zdolności wykonawcze i okazuje wielką umiejętność koncentrowania się na swoich celach i zamiarach, wykazując przy tym dużo rozwagi. Jest bardzo ambitny i nieustannie troszczy się z bojaźnią o to, czy aby wszyscy widza jego zasługi i czy potrafią ocenić odpowiednio wyświadczane przez niego dobrodziejstwa.

W stosunku do osób obcych, początkowo jest nieco bojaźliwy i niepewny. Gdy jednak oswoi się z ludźmi – wkrótce przejawi się w pełni jego władcza natura: dąży on bowiem zawsze do tego; aby poddać swej woli innych.

Jest to urodzony kierownik i organizator, nadający się do zajmowania stanowisk naczelnych. Natychmiast potrafi wykorzystać każdą nadarzającą się okazję pomyślną; na ogół nie lubi pracy drobiazgowej – woli projektować i kierować innymi. Sprawy innych ludzi bardzo go interesują – nie znosi natomiast wtrącania się innych osób do jego życia.

Zdecydowany, władczy – umie być wymagającym. Niezwykle bystry – przystępuje do czynu wówczas, gdy inni jeszcze namyślają się nad swymi projektami. Gdy jednak okoliczności nie układają się dlań pomyślnie – staje się zniechęconym, kapryśnym, przybitym.

Potrafi być zazdrosnym, krytycznym, szyderczym – ale jest dobrym i wiernym przyjacielem. Dobrze jest też z nim się przyjaźnić, ale źle jest mieć go za wroga – nigdy bowiem nie zapomina i nie darowuje doznanej krzywdy – czy to istotnej, czy urojonej. Z drugiej strony raz zaprzyjaźniwszy się – wykazuje wielką stałość.

Jednakże trzeba zastrzec, że jest to na ogół umysł wojowniczy i chociaż przyciąga do siebie ludzi, którzy go podziwiają – nie wielu ma istotnych przyjaciół lub sympatyków. Atakuje poglądy ogólnie przyjęte – wykazując całą fałszywość przeciętnej moralności i poglądów konwencjonalnych.

Niezwykle kanciasta i dociekliwa natura – bez przerwy zajmuje się analizami charakterów ludzkich i czynów. Za wątkiem jakiejś tajemnicy lub intrygi taki człowiek idzie jak pies myśliwski – z nieomylnym instynktem i wielka wytrwałością. Nie spocznie, dopóki wszystkiego nie wytropi.

Zdrowie dzieci tak urodzonych z początku nieszczególne – później poprawia się stopniowo i staje coraz lepsze.

Wreszcie – dzięki wielkiej wytrzymałości organizmu, jaka rozwija się z latami – człowiek urodzony w tym dniu może osiągnąć sędziwy wiek. Posiada on bowiem w swym organizmie duże zdolności odradzania się i odnawiania swych sił życiowych – a zatem przychodzi szybko do zdrowia po przebytych niedomaganiach.

Magdalena Waligórska - gwiazdy na imprezie Vivat! Mama! Tata! Ja! 2016

Magdalena Waligórska urodzona 1 stycznia 1981


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×