5 kwietnia: Działaj z pasją! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

5 kwietnia horoskop urodzeniowy

5 kwietnia horoskop urodzeniowy

5 KWIETNIA – NUMEROLOGICZNA 1

Zasadą stania się zamożnym nie jest skupienie się na byciu bogatym. Zamiast tego należy skoncentrować się na pasjonującej i dającej przyjemność pracy. Bogactwo jest produktem ubocznym wykonywania ekscytującej pracy – Andrew J. Dubrin 
  • Postaw na ambitne plany, wibracja dzisiejszego dnia pomoże dokonać przełomu!
  • Dobry dzień na „podbój świata”, spotkania i rozmowy mogą zmienić Twoją sytuację.
  • Pojawią się zdolności do interesów, zarządzania przedsięwzięciami na dużą skalę.
  • Spotykaj się z ludźmi, rozmawiaj i rób plany na biznes i współpracę. Silna dziś intuicja pomoże Ci odnaleźć najlepsze rozwiązania!

ZNANI URODZENI 5 KWIETNIA

  • Tomasz Ciachorowski (1980) – polski aktor
  • Wojciech Mecwaldowski (1980) – polski aktor
  • Maja Sablewska (1980) – polska menedżerka muzyczna, doradca wizerunkowy

HOROSKOP NA 5 K KWIETNIA

Kto urodził się dnia 5 kwietnia – jest człowiekiem pracowitym i dobrym mówcą.

Bardzo żywy temperament pcha go nieustannie do czynu; jest bardzo przedsiębiorczy – dąży zawsze naprzód, co potęguje się z wiekiem. Stopniowo też rozwija się w nim coraz większa samodzielność i opozycja w stosunku do autorytetów. Z trudem daje się opanować.

Jest to urodzony człowiek publiczny, dobry mówca, o dużych zdolnościach przekonywania swych słuchaczy. Umysł jego bystry, aktywny, niecierpliwy – obejmuje szerokie horyzonty.

W metodach życiowych jest wojowniczy, przedsiębiorczy, zawzięty – a w słowach – zuchwały i nieraz lekkomyślny. Temperament jego jest entuzjastyczny, łatwo wybuchający o skłonnościach do fanatyzmu.

Potężna siła wewnętrzna, jaka wypełnia jego wnętrze – pcha go nieustannie do czynu i daje mu również wiele nadziei na przyszłość. Jednakże nieraz też okazuje dużo niecierpliwości i występuje opozycyjnie przeciwko swemu otoczeniu i warunkom, wśród jakich się znajduje.

Mimo całej swojej ognistej  aktywności – okazuje zamiłowanie do życia wiejskiego – lubi przyrodę i studiuje jej prawa. Chętnie w spokoju i samotności podziwia jej piękno. Przywiązany do swej rodziny – charakter ma dość pracowity lecz nieustępliwy.

Może mu się powieść w każdej dziedzinie nauk przyrodniczych – lecz swych zdolności w tym kierunku zapewne nie będzie chciał wykorzystać dla zdobycia uznania.

Największe powodzenie czeka go w życiu na polu aktywności i przedsiębiorczości. Wiedzie mu się w walkach życiowych; często się zdarza, że zanim osiągnie połowę swego życia – już zostaje wyniesiony na dobre stanowisko kierownicze pośród swych współczesnych i rówieśników.

Gospodarny, oszczędny w życiu, dzięki swej intensywnej pracy, może osiągnąć powodzenie.

Maja Sablewska - TVN Style wiosna 2017

Maja Sablewska urodziła się 5 kwietnia 1980 roku


Maja Sablewska w nowej fryzurze

Maja Sablewska w nowej fryzurze

Maja Sablewska w białym płaszczu

Maja Sablewska w białym płaszczu

Maja Sablewska na pokazie La Mania 2016. Zdjęcia 2016

Maja Sablewska na pokazie La Mania 2016. Zdjęcia 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×