Nie wierz we wszystko co dzisiaj usłyszysz! Nasz numerolog ułatwia podjęcie decyzji. Dzień numerologicznej 9

19 sierpnia urodzeni

19 sierpnia urodzeni

Wibracja dnia – 19.08.2016 – numerologiczna 9

Dzień wolności numerologiczna 9!

Boże, daj mi odwagę, bym zmieniał rzeczy, które zmienić mogę, spokój, bym godził się z rzeczami, których nie mogę zmienić oraz mądrość, bym potrafił je rozróżnić – Franciszek z Asyżu

Pojawią się nowe perspektywy. Dobry czas na wychodzenie ze złudzeń, by pójść do przodu trzeba coś zakończyć. Jeśli coś cię ograniczało powiedz sobie „dość”. Nowe pomysły i rozwiązania przyniosą satysfakcję i spełnienie.

Gwiazdy urodzone 19 sierpnia

Kto ma urodziny 19.08?

  • Coco Chanel (1883) – francuska projektantka mody,
  • Bill Clinton (1946) – prezydent USA,
  • Stefano Terrazzino (1971) – włoski tancerz, piosenkarz, aktor,
  • Maciej Rybus (1989) – polski piłkarz,
  • Laura Tesoro (1996) – belgijska wokalistka, reprezentantka Belgii na Eurowizji 2016.

Jakie są osoby urodzone 19 sierpnia w astrologii?

Osoby urodzone 19.08 zawsze są gotowe do wykorzystania nadarzających się okazji życiowych.

Bardzo ambitny – okazuje zdolności do zajmowania stanowisk odpowiedzialnych i potrafi wywierać swój wpływ na innych. Pełen godności – cieszy się wielkim autorytetem u swego otoczenia, na które pragnie wywierać wpływ organizacyjny.

Szlachetny, wspaniałomyślny, uczuciowy – lubi wspaniałe przyjęcia i umie zabawiać swych gości. Zazwyczaj umie budzić sympatię do siebie u ludzi. Mało troszczy się o szczegóły, ale całość jego przyjęć zawsze wypadnie doskonale.

Każdy z jego gości może przejawiać swą całkowitą indywidualność – w niczym nie skrępowany. Jest to człowiek pracowity, dobry finansista, zręczny w sprawach przemysłu i handlu, wyróżniający się swymi zdolnościami praktycznymi i wykonawczymi. Toteż urodziny dzisiejsze doskonałe są dla ludzi, którzy sprawują rządy nad innymi i w ogóle stoją na czele jakichś przedsiębiorstw, zatrudniających większą ilość pracowników.

Wierzy w siebie jak i w ludzkość, a ponieważ jest dość wszechstronnym, przeto potrafi ocenić każdego wedle jego wartości i każdemu wyznaczyć odpowiednie dlań stanowisko. Interesuje się przeszłością, historią, dawnymi obyczajami, zbiera przedmioty okazałe i broń.

Do czego powinien dążyć? Powinien rozwijać się stopniowo przez spokojne rozmyślanie i zastanowienie się, unikając czynów zbyt pośpiesznych i impulsywnych. Rozwija się również przez cierpienie, zwłaszcza przykrości uczuciowe.

Wady. W postępowaniu swym jest nadmiernie ognisty i impulsywny, lubi spory, dowodzenia i dyskusje, a jego charakter jest dość kłótliwy. Umysł jego jest niespokojny, o tendencjach destrukcyjnych, zawsze gotów do przeciwstawiania się, argumentowania, atakowania etc.

Co mu grozi? W gniewie może posunąć się do czynów gwałtownych i nawet kogoś zranić. Jemu grożą również napaści wrogów. Miejsca nisko położone nie są dla niego bezpieczne.

Do charakterystyki człowieka tak urodzonego trzeba dodać, że interesuje się sztuką i często przyjaźni się z uczonymi i artystami. Dzięki swej pracy wytrwałej osiągnie wreszcie powodzenie i będzie zbierać obfite żniwo swych wysiłków.

Stefano Terrazzino data urodzenia, wiek

Stefano Terrazzino urodzony 19 sierpnia 1971


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×