14 stycznia: Odpuść sobie… Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

14 stycznia

14 stycznia

14 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA 7!

„Ciemność pozwala oczom odpocząć od oślepiającego światła. Cisza pozwala umysłowi odpocząć od ogłuszającego hałasu” – Tom Wright              

Jest to czas, w którym  powinieneś sobie odpuścić i pobyć chociaż chwilę w samotności i ciszy…

Wyciszenie jest głównym motywem wibracji 7, więc wykorzystaj to dla własnej korzyści.
Czystość myśli i wynikające z niej pomysły pomogą ci uporządkować wszystkie sprawy.

GWIAZDY URODZONE 14 STYCZNIA:

  • Krystyna Prońko (1947) – polska piosenkarka, kompozytorka
  • Arkadiusz Jakubik (1969) – polski aktor, reżyser i scenarzysta, wokalista
  • Jerzy Petersburski jr.( 1969) – polski pianista, kompozytor, satyryk
  • Monika Kuszyńska (1980) – polska piosenkarka  i autorka tekstów
  • Gosia Andrzejewicz  (1984 ) – polska piosenkarka

HOROSKOP NA 14 STYCZNIA:

Kto urodził się dnia 14 stycznia – jest uczuciowy, namiętny – może okazać zdolności literackie lub artystyczne.

Jest to natura miła, delikatna, o usposobieniu szlachetnym. Jego umysł jest głęboki i subtelny, a chociaż nieraz trzyma się ustalanych poglądów i ogólnie przyjętych wierzeń – trafnie rozumuje, przejawiając zdolność do koncentracji i logiczność.

Nierzadko taki człowiek obdarzony bywa jakimiś zdolnościami twórczymi, literackimi, muzycznymi, a wykazuje również zdolności do mechaniki.

Typ rozwinięty jest usposobiony filantropijne; wierny, lojalny, poświęcający się, uprzejmy, wykazuje wytrwałość i umiejętność w dostosowywaniu się. Przejawia w życiu dużo ostrożności, zwłaszcza w sprawach pieniężnych oraz w interesach wszelkiego rodzaju.

Może osiągnąć powodzenie na wyższych stanowiskach administracyjnych, w służbie państwowej, kierując jakimiś większymi przedsiębiorstwami, a dzięki swym doskonałym zdolnościom pedagogicznym może również z powodzeniem obrać karierę nauczyciela. Jego zdolności dyplomatyczne dopomagają mu w robieniu interesów. Chociaż nie chce dać tego poznać po sobie – jest bardzo uczuciowy i namiętny.

Jego wadą największą jest temperament wyjątkowo zmysłowy, oddany miłości i rozkoszy. Nieraz też nie potrafi utrzymać na wodzy swych uczuć i namiętności, dopuszczając się różnych ekscesów; co może mu nawet zaszkodzić na zdrowiu.

Organizm jego bowiem niezbyt jest silny, a chociaż z wiekiem stale się mocniejszy, to jednak niezdolność do opanowania swych wzburzonych namiętności może go przyprawiać o cierpienia.

Co mu grozi. Dzięki tej nieopanowanej uczuciowości o ile nie dostanie się w czyjeś ręce silne i pewne, które by potrafiły nim pokierować odpowiednio – może okazywać w życiu chwiejność, a nawet narazić na szwank swa sytuację życiową.

Jest dość wymowny, a styl jego jest wypracowany i ozdobny. Pragnie uniknąć wszelkich ograniczeń, lecz okazuje też dużo fatalizmu, poddając się w milczeniu losowi.

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz ma urodziny 14 stycznia

Monika Kuszyńska na Eurowizji 2015 w sukience Marty Kuszyńskiej

Monika Kuszyńska ma urodziny 14 stycznia


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×