10 KWIETNIA: Czas na miłość! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

10 kwietnia horoskop urodzeniowy

10 kwietnia horoskop urodzeniowy

10 KWIETNIA – NUMEROLOGICZNA 6

Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku – Antoine de Saint-Exupéry – MAŁY KSIĄŻĘ

  • Dziś rodzina i przyjaciele pomogą ci zrozumieć, że to dzięki nim czujesz się dobrze.
  • Będziesz chciał się zająć  osobami, które kochasz.  Z pewnością docenią one twoją chęć pomocy.
  • Dzień sprzyja osiąganiu harmonii wewnętrznej i doskonaleniu siebie i swojego otoczenia. Wibracja dnia sprzyja skupieniu się na uczuciach i odczuwaniu miłości…

ZNANI URODZENI 10 KWIETNIA

  • Halina Frąckowiak (1947) – polska piosenkarka, kompozytorka
  • Artur Żmijewski (1966) – polski aktor
  • Mandy Moore (1984) – amerykańska aktorka, piosenkarka i choreografka

HOROSKOP NA 10 KWIETNIA

Kto urodził się dnia 10 kwietnia – jest serdeczny, wesoły – cieszy się poparciem swych przyjaciół.

Jest to człowiek stały i prawy. Aktywny, bardzo wrażliwy – jest wiernym towarzyszem, dobrym i cierpliwym przyjacielem, nie dostrzegającym wad swych bliskich.

Gościnny, wspaniałomyślny – osiąga w życiu powodzenie dzięki swym uczynkom i dziełom zasługi społecznej. Zyska wielu przyjaciół, którzy będą go cenić wysoko.

Charakter jego jest serdeczny, szlachetny, lojalny. Ma on jednak całkowitą świadomość zarówno swej siły jak i swych zdolności oraz zasług, odznacza się poczuciem swej godności osobistej i dąży do tego, aby osiągnąć uznanie ogólne.

Spotkanie takiego człowieka jest zawsze przyjemne – gdyż w towarzystwie jest stale bardzo wesoły i rozmowny. Chętnie też pomaga osobom pragnącym zainteresować społeczeństwo swymi poczynaniami. Jest on promotorem wszelkiej aktywności towarzyskiej i społecznej.

Nie ceni jednak spokoju i powagi – i sam je też dość rzadko osiąga… Człowiek nierozwinięty, którego data urodzenia przypada na ten dzień przejawia zamiast odwagi, entuzjazmu i ufności w pomyślne rezultaty swych poczynań – co tak wyraźnie charakteryzuje typ wyższy – tylko niepokój, chaotyczność, fanatyzm.

Musi on być zawsze czymś zajęty. Gdy jednak nie znajduje odpowiedniego ujścia dla swej energii, zabiera się do każdej sprawy, jaka się nadarza, nie mając najmniejszego pojęcia, czy da sobie z nią radę, czy nie. Wszelkie działanie wymagające taktu i cierpliwości – naturalnie mu się wówczas nie udaje.

Zwłaszcza jego gorące pragnienie ujrzenia natychmiastowych rezultatów swych przedsięwzięć – jest dla niego wielką pokusą – sprowadzającą późniejsze niepowodzenia.

Artur Żmijewski

Artur Żmijewski urodził się 10 kwietnia 1966 roku


Artur Żmijewski - nominacje do Orłów 2017

Artur Żmijewski - nominacje do Orłów 2017

Artur Żmijewski - Powidoki - premiera w Łodzi 2017

Artur Żmijewski - Powidoki - premiera w Łodzi 2017

Artur Żmijewski na imprezie MocArty 2015

Artur Żmijewski na imprezie MocArty 2015

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×