Dzisiaj dzień numerologicznej 2! Koniec konfliktów i sporów! A jakie są osoby urodzone 12 sierpnia? Sprawdzamy!

Numerologiczna 2, urodzeni 12 sierpnia

Numerologiczna 2, urodzeni 12 sierpnia

Wibracja dnia 12.08 – numerologiczna 2

Dzisiaj dzień pod znakiem numerologicznej 2! 12.08.2016 1+2+0+8+2+0+1+6=20 2+0=2

Nie szukaj na zewnątrz, tylko zwróć się do samego siebie, bo prawda mieszka we wnętrzu człowieka – Św. Augustyn

Warto poświęcić uwagę rozwiązywaniu nagromadzonych konfliktów, mediacjom, poprawie komunikacji w związku.

To dobry czas, by po prostu wsłuchać się w głos serca i pozwolić sobie na odczuwanie w pełni. Niech emocje płyną przez nas bez nazywania ich, bez cenzury i oczekiwań.
Dajmy im się poprowadzić do źródła. Może dotrzemy do wewnętrznej ciszy…

Gwiazdy urodzone 12 sierpnia

Kto urodził się 12 sierpnia?

  • Pat Metheny (1954) – amerykański gitarzysta,
  • Artur Barciś (1956) – polski aktor,
  • Robert Makłowicz (1963) – dziennikarz i publicysta kulinarny,
  • Magdalena Pieczonka (1985) – makijażystka gwiazd.

Data urodzenia 12 sierpnia w astrologii

Osoby urodzone 12.08 cieszą się poparciem ważnych osobistości.

Urodzeni 12 sierpnia wykazują się swą niezwykłą intuicją, wyobraźnią i obrotnością, a jego życie myślowe jest bujne i płodne, obfitujące w pomysły i idee. Subtelny, rozumny – doskonale potrafi układać swe liczne i różnorodne projekty i plany.

Pełen energii okazuje dużą ekspansję życiową – nieraz jednakże nastrojonym bywa opozycyjnie. Osoby wyżej stojące zazwyczaj popierają go w życiu i zawdzięcza im stanowiska odpowiedzialne, jakie zajmuje.

Dzięki swym wszechstronnym zdolnościom – może stać się popularnym; będzie podróżować po krajach rozlicznych. Pomimo liczne zmiany i przejścia, jakie czekają go w życiu, dzięki swym stosunkom z osobami wybitnymi w końcu się wybije i uzyska ogólne uznanie.

Gdzie powinny pracować osoby urodzone 12 sierpnia? Powodzenie może osiągnąć przy wszelkich występach publicznych, przy czym trzeba zaznaczyć, że urodziny dzisiejsze obdarzają zdolnościami do sztuki dramatycznej. A zatem może być dobrym aktorem, nauczycielem, instruktorem, organizatorem – a w ogóle może osiągnąć powodzenie we wszelkim zajęciu, które wysuwa go na pierwsze miejsce i zmusza do nauczania lub bawienia albo też rządzenia innymi ludźmi.

W każdej sferze życia pragnie zająć jakieś stanowisko wybitne – a to odpowiednio do swego urodzenia. Bardzo trudno mu przychodzi zajmować stanowisko podwładnego i tylko w tym wypadku może na nim dłużej wytrzymać, gdy ma jeszcze pod sobą innych podwładnych. Będzie żyć długo i jeszcze pod koniec życia rozwinie niezwykłą aktywność i przejawi wielką energię.

Co grozi osobie urodzonej 12 sierpnia? Że swą ekspansję i aktywność będzie rozpraszać na przedsięwzięcia nieprodukcyjne, które nie mogą mu przynieść rezultatów życiowych.

Artur Barciś data urodzenia, wiek

Artur Barciś urodzony 12 sierpnia 1956


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×