Masz urodziny 6 września? Ujawniamy całą prawdę na Twój temat! Dla reszty – wibracja dnia!

Sylwia Boroń

Sylwia Boroń

Wibracja dnia – 06.09.2016 – numerologiczna szósta

Dzień rodziny i miłości – 6!
Dzień sprzyja osiąganiu harmonii wewnętrznej i doskonaleniu siebie i swojego otoczenia.
Misja dnia – poświęcenie wszystkich wysiłków i całej energii dla dobra rodziny i miłości.
Dzisiejsza wibracja dnia pomoże ci odnaleźć drogę do najgłębszych wartości, których być może nie doceniasz…

Wszystkie szczęśliwe rodziny są do siebie podobne, każda nieszczęśliwa rodzina jest nieszczęśliwa na swój sposób – Lew Tołstoj

Gwiazdy urodzone 6 września

  • Jerzy Bińczycki (1937) polski aktor,
  • Roger Waters (1943) angielski muzyk rockowy,
  • Sylwia Boroń (1987) polska aktorka.

Jakie są osoby urodzone 06.09?

Lepszy jest na stanowisku podwładnego, aniżeli naczelnika.Jest to człowiek praktyczny, pozbawiony jednak wyobraźni; pracowity i prawy – usposobiony jest dość biernie.

Nie dąży do panowania nad innymi i nie pragnie wysuwać się na pierwsze miejsce. Raczej idzie w życiu drogą utorowaną przez innych i nie wykazuje wielkich ambicyj.

Dąży on do zdobycia majątku – w czym mu się przeważnie wiedzie — zwłaszcza w zawodach, w których występuje jako podwładny lub też działa w mniejszym albo większym stopniu pod kierunkiem przełożonego lub wyżej stojącego.

Może również zajmować pozycję wybitną i mieć podwładnych – ale sam — jako szef – będzie jeszcze przed kimś odpowiedzialny. Czasami ta zależność przyjmuje formy współdziałania.

Gdy będzie pozostawionym sam sobie – nie zawsze potrafi być dobrym przełożonym i w jego zarządzeniach dadzą się odczuwać jakieś dysonanse: brak wiary w siebie, pomyłki we wnioskowaniu itp. Najlepiej czuje się wówczas, gdy otrzymuje poradę, pomoc lub kierunek od kogoś innego.

W pracy swej gorliwy – potrafi poświęcać się dla innych. Łagodny, uprzejmy, ostrożny, zamknięty w sobie okazuje zainteresowanie wschodem i jego obyczajami. Obrotny – potrafi umiejętnie dostosowywać się do warunków życiowych. Jego zdolności są wszechstronne.

Przywiązanym jest do ogniska domowego, ale jego życie rodzinne nierzadko jest dysharmonijne, a nieporozumienia wywołują rozłączenia i rozstania.

Własność zdobywa tylko z trudem i powoli i nieraz z powrotem traci. Często zawiera małżeństwo nie z miłości lecz z innych względów. Dzieci zazwyczaj ma niewiele. Często zmienia miejsce pobytu.

Co mu grozi? Niebezpieczeństwo skaleczenia i zależności życiowej od innych. Może być wystawionym na niebezpieczeństwo w krótkich podróżach.

Pracuje gorliwie – ale jego wysiłki mogą mu osobiście przynieść tylko niewielkie rezultaty.

Sylwia Boroń - urodzona 6 września 1987

Sylwia Boroń – urodzona 6 września 1987


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×