Szukaj

Urodziłaś się 20 września? Wiemy o Tobie wszystko! Ujawniamy wady i zalety. Dla wszystkich – wibracja dnia

20 września

20 września

Wibracja dnia 20.09.2016 – numerologiczna dwójka

Dzień bez kompromisów – numerologiczna 2!

Jeżeli staniesz przed koniecznością wyboru i poczujesz wewnętrzne wahania, zatrzymaj się i nie działaj pod presją. Być może Twoje plany będą potrzebować jeszcze gruntownego przemyślenia i zmian.

Nie spiesz się, sprawdź wszystko dokładnie.

Dwa uczy umiejętności łączenia przeciwności.

Pomyśl o awansie i o zmianie swojej pozycji. Pozwól sobie na bezkompromisowe przeanalizowanie swojej sytuacji i poszukaj lepszych rozwiązań.

Jesteśmy odzwierciedleniem pięciu osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. To oni nas motywują, doradzają, krytykują. Przyjrzyj się, z kim Ty przestajesz – Nancy Drew 

Gwiazdy urodzone 20 września

  • Sophia Loren (1934) włoska aktorka
  • Magdalena Wójcik (1969)  polska aktorka
  • Agata Buzek (1976) polska aktorka

Jakie są osoby z 20.09 w astrologii?

Chociaż usposobiony jest egoistycznie — łatwo przejmuje się ideałami.

Jego sympatie i zainteresowania koncentrują się najwięcej na własnej osobie – co, naturalnie, może łatwo się przerodzić w egoizm. Niezwykle krytycznie usposobiony, obdarzony dużymi zdolnościami analitycznymi, jest bardzo praktyczny.

Przez zwątpienie i krytycyzm dojdzie do prawdy.
 Staranny, troskliwy, kierowany przez swój doskonały intelekt — potrafi on oddzielić dobre od złego i przyswoić sobie nastałe.

Zamknięty w sobie rzadko okazuje swe wnętrze prawdziwe.

Wszechstronnie uzdolniony, pracowity – lubi rozmowy poważne i ma skłonności do przejmowania się wysokimi ideałami. Poważny, interesujący się nauką – potrafi mimo to być towarzyski i przyjacielski. Zazwyczaj też w życiu otaczają go przyjaciele i liczna rodzina.

Wady. Gdy jest nierozwinięty – wówczas jego horyzonty umysłowe są ograniczone kręgiem obowiązków codziennych, a wykazuje przy tym zbytnią skłonność do koncentrowania się na szczegółach – zapominając o całości. Wobec tego zatraca łatwo orientację i zdolność przystosowywania się do nowych możliwości.

Swym nieustannym krytykowaniem może wywrzeć wpływ ujemny na swe otoczenie, tłumiąc w niem przedsiębiorczość i wszelki entuzjazm. Powinien dążyć do rozwinięcia w sobie uczucia życzliwości i sympatii, zarówno do krewnych, jak i do obcych ludzi, przez co uniknie zbytniej mechanizacji.

Dążąc zaś zawsze do ujęcia linii zasadniczych i najogólniejszych – uniknie zbytniej drobiazgowości i zatracania się w szczegółach. Jego styl, chociaż jasny i ścisły – nieraz jest zbyt formalnym. Jasne i precyzyjne wyrażanie swych myśli sprawia mu dużą przyjemność.

Nie jest zbyt wytrwałym – ale dąży do zachowania swego organizmu w czystości i starannie wybiera sobie pożywienie. Dzięki wrodzonym zaletom charakteru i położonym zasługom — powiedzie mu się w życiu.

Agata Buzek na konferencji fundacji VIVA 'Cyrki bez zwierzat'

Agata Buzek urodzona 20 września 1976


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×