Masz urodziny 1 września? Uważaj na straty majątkowe! Co jeszcze o Tobie wiemy?

Natalia Przybysz na okładce Zwierciadła, fot.ONS

Wibracja dnia 01.09.2016 – numerologiczna 1

Nowe spojrzenie na wszystko -1

O godzinie 11.03 mamy nów Księżyca i obrączkowe zaćmienie Słońca to sprawi, że możesz czuć się roztargniony i romantyczny. Zachowaj czujność i nie odkrywaj się za bardzo.

Z natury ludzkiej wynika pragnienie poczucia bezpieczeństwa, miłości i wygody.

Warto dziś uświadomić sobie, co ci daje taki stan.

Gwiazdy urodzone 01.09

  • Gloria Estefan (1957) – amerykańska piosenkarka pochodzenia kubańskiego,
  • Natalia Przybysz (1983) – polska wokalistka zespołu Sistars.

Jakie są osoby urodzone 1 września w astrologii?

W jego naturze dużo jest posłuszeństwa i skromności. Odczuwa podświadome dążenie do wszystkiego co czyste, idealną tęsknotę do tego co wzniosłe proporcjonalne, piękne w kształtach.

Może okazać zdolności dziennikarskie i literackie.

Wynalazczy, zręczny we wszelkich studiach naukowych – odznacza się swym zamiłowaniem do medycyny i chemii. Styl jego jest płynny i jasny, a jego zdolności pisarskie mogą osiągnąć wysoki poziom rozwoju i przynieść mu uznanie ogólne.

Zazwyczaj szybko też robi karierę w życiu gdyż mimo swą skromność — wykazuje dużą zręczność w każdej sytuacji życiowej, gdzie można coś zarobić.

Bardzo interesuje się higieną i nieraz też skłonny jest do przesady pod względem jej zachowania, sposobów odżywiania, diety i t. p. co potęguje się z wiekiem.

Najczęściej jednak sam cierpi na choroby urojone, których symptomatów doszukuje się u siebie starannie. Często też mówi o tych swoich urojeniach chorobowych — a dzięki dużej sile wyobraźni jaką posiada – może nawet zachorować naprawdę.

Szuka wówczas pociechy w opowiadaniu wszystkim o swym cierpieniu — staje się bardzo pretensjonalnym i nie zwracającym uwagi na cierpienia innych.

Co mu grozi? Straty majątkowe, od których nie będzie się umiał ustrzec.

Jego małżeństwo — może okazać się niezbyt pomyślne, a żona może być dość gniewna i nie mająca zbytniej ochoty do zajęć domowych. Trzeba dodać, że takie wskazówki na każdy dzień roku muszą być z natury rzeczy tylko bardzo ogólne, i nie wykluczają bynajmniej poszczególnych wypadków całkiem odrębnych – zależnie od horoskopu i charakteru poszczególnego człowieka.

Wady. Jest to charakter dość bierny – nie przejmuje się zbytnio swoimi obowiązkami i nieraz traktuje je tylko „aby zbyć”.

Przywiązany do zbytku i użycia – nie lubi się wysilać i zbyt łatwo wybucha gniewem.

Natalia Przybysz - Dzień Jogi 2016

Natalia Przybysz urodzona 1 września 1983


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×