6 stycznia – dzień na sukces! Porada numerolog TEANO i horoskop

6 stycznia

6 stycznia

"Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś" - Dominick Coniguliaro

6 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA 8!

Dzień materialnego sukcesu, dlatego warto wykorzystać jak najlepiej każdą chwilę!

Pozytywne nastawienie pomoże zobaczyć najlepsze rozwiązania, ponieważ 8 to silna wibracja powiązana z biznesem i sprawami materialnymi.

Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz!

GWIAZDY URODZONE 6 STYCZNIA:

  • Andrzej Piaseczny (1971) polski piosenkarz, autor tekstów piosenek, aktor
  • Paweł Okraska (1975) polski aktor filmowy i teatralny
  • Piotr Wyszomirski (1988) polski piłkarz ręczny, bramkarz

HOROSKOP NA 6 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 6 stycznia jest poważny, wyrozumiały – potrafi przystosować się do otoczenia.

Jest to człowiek uprzejmy, giętki, sympatyczny – ma zaufanie do ludzi. W życiu czekają go uśmiechy losu i nieraz staje się przyjacielem i towarzyszem osób wybitnych.

Przyjaciele będą się cieszyć z nim razem, a jego wrogowie zostaną obezwładnieni dzięki jego uprzejmości i wyrozumiałości; ich napaści okażą się bezskuteczne.

Do życia odnosi się bardzo poważnie, a zazwyczaj jest zwolennikiem tradycji i autorytetu. Nieraz wykazuje subtelne odczucie historii, a przejawia również głębokie zrozumienie problemów teraźniejszości. Prawodawstwo społeczne wielce go interesuje, a dobrobyt i szczęście całego społeczeństwa żywo go obchodzi.

Jest specjalnie uzdolniony do tego, aby wykonywać plany i projekty zakrojone na wielka skałę. Okazuje też zadziwiająca ciągłość wysiłków w kierunku osiągnięcia jakiegoś określonego celu, obiecującego przyjemności i szybkie korzyści materialne. Od razu jednak traci przekonane do danej pracy, gdy jej wyniki materialne wydają mu się nieznaczne.

O co powinien się troszczyć. Aby nie ulegać swym przywidzeniom i dostrzegać rzeczy takie, jakie są w istocie.

Jak wychować dziecko urodzone w tym dniu. Należy je kształcić specjalnie w kierunku handlowym, aby zbierało praktyczne doświadczenia życiowe.

Kobiety urodzone dnia tego wrażliwe i zmysłowe – wykazują zdolności do interesów i są dobrymi gospodyniami, starannymi i oszczędnymi. Okazują wiele smaku w urządzaniu mieszkania jak i doświadczenia w zarządzaniu domem. Lubią piękne dekoracje i ozdoby, a specjalnie interesuje się drogimi kamieniami i biżuterią. Życie człowieka urodzonego w tym dniu układa się najczęściej pomyślnie i pokojowo. Mogą go dotknąć przykrości ze strony krewnych.

Andrzej Piaseczny w Pytaniu na śniadanie 03.09.2016

Andrzej Piaseczny urodzony 6 stycznia 1971


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×