Dowcipny, zdolny, posiada umiejętności organizacyjne… Jakie są osoby z 5 września? Co o nich wiemy?

Freddie Mercure data urodzenia

Freddie Mercure data urodzenia

Wibracja dnia 05.09.2016 – numerologiczna piątka

Zmiany – bo dziś numerologiczna 5!
Nie będzie nudno, jesteśmy pod wpływem dwóch piątek, a to gwarantuje nam ogromną zmienność. Warto zadbać o wewnętrzny spokój i równowagę, bo może nas nieść fantazja. Skorzystajmy z niej tworząc niekonwencjonalny plan, wyjdźmy ze sztywnych ram i przyzwyczajeń. Wszystko będzie sprzyjać temu, aby popatrzeć na swoje życie z nowej perspektywy.
Nasze umysły są jak spadochrony – działają tylko, gdy są otwarte – Thomas Dewer

Gwiazdy urodzone 5 września

  • Freddie Mercury (1946) – brytyjski wokalista zespołu Queen,
  • Waldemar Pawlak (1959) – premier i wicepremier Polski, polityk PSL,
  • Jacek Borusiński (1972) – aktor i autor tekstów grupy Mumio.

Jakie są osoby urodzone 05.09?

Niechaj nie zagłębia się zbytnio w drobiazgach, lecz dąży do ujęcia całości.

Posiada on dużą wyobraźnię, nastrojony romantycznie 
— posiada usposobienie poetyckie, wysokie ideały i może wznieść się do wyżyn ducha. Jest to gorliwy zwolennik sztuk pięknych — muzyki, poezji, malarstwa.

Pożyteczny to człowiek, spokojny, miły, o uprzejmym, ujmującym, szlachetnym charakterze.

Nie jest zbyt energiczny — ale mimo to działa na ludzi, a wpływ jego odczuwają wszyscy dookoła. Na otoczenie swe działa bowiem bezpośrednio — swa wewnętrzną harmonią i umiejętnością przekonywania.

Chociaż jest dość wynalazczy, metodyczny i krytyczny — brak mu jednak wiary w siebie i zbytnio zgłębia się w drobiazgach.

Dowcipny, wesoły — lubi wszelkie rozsądne, przyzwoite rozrywki i chętnie odbywa wycieczki w miłym towarzystwie. Lubi rośliny i ogrodnictwo.

Skłonny do sarkazmu nieraz okazuje chytrość. Posiada dobre zdolności organizacyjne, krasomówcze. literackie.

Choroby. W młodości nieraz dość słabowity — później staje się znacznie zdrowszym. Jego organizm wykazuje skłonność do nerwowych cierpień kiszek i neurastenii. Staranna dieta ma dla jego organizmu duże znaczenie.

Co mu grozi? W pierwszej połowie życia nieraz ma do zwalczenia wiele przeciwności. Później grożą mu straty przez krewnych. Będzie narażonym na intrygi wrogów, którzy jednak nie będą w stanie zaszkodzić mu na stale. Wyjdzie zwycięzcą z walk życiowych. Nieraz się też tak składa, że jego rodzice odnoszą się doń zbyt surowo, może utracić swe dziedzictwo.

Uczuciowy, oddany miłości — jest zwolennikiem wszystkiego co piękne, lubi młodzież, piękne kobiety, miłe towarzystwo i potrafi rozweselać swe otoczenie. Lubiany ogólnie — dąży do użycia.

Lepiej mu się powiedzie — na stanowisku podrzędnym, aniżeli na naczelnym. Może w życiu zdobyć majątek i używać go w spokoju.

Freddie Mercury urodziny

Freddie Mercury urodziny


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×