Jakie są osoby urodzone 16 sierpnia? Numerologiczna 6 szóstka
Wirtualna Polska

Nie podejmuj dzisiaj ważnych decyzji! Co jeszcze radzi nasz numerolog? Sprawdzamy też, jakie są osoby urodzone 16 sierpnia

Gwiazdy urodzone 16 sierpnia

Gwiazdy urodzone 16 sierpnia

Wibracja dnia – 16.08.2016

Wirtualna Polska

Dziś wpływa na nas wibracja liczby 6! Czas na miłość, rodzinę, przyjaciół. Czas emocjonalnych wyborów i rozterek.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Chociaż jego zachowanie się jest nieraz szorstkie – lecz serce poczciwe (Jan Straża Dzieżbicki)

Tendencja do trudności w podejmowaniu decyzji. Ważna jest dziś równowaga, np. pomiędzy dawaniem a braniem.

Postaw na wierność, stałość, harmonię, równowagę we wszystkich relacjach międzyludzkich. Dobry czas na działalność charytatywną.
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazdy urodzone 16 sierpnia

  • Madonna (1958) – amerykańska piosenkarka i aktorka,
  • Marek Frąckowiak (1950) – polski aktor,
  • James Cameron (1954) – kanadyjski reżyser (m.in. Titanic), scenarzysta i producent filmowy,
  • Radosław Kawęcki (1991) – polski pływak,
  • Małgorzata Leitner – agentka gwiazd,
  • Karolina Pisarek (1997) – polska modelka, finalistka Top Model 5.

Jakie są osoby urodzone 16 sierpnia w Astrologii?

Jest impulsywny, nieco rozrzucony – ale w gruncie rzeczy ożywiają go życzliwe uczucia w stosunku do swego otoczenia, a dobro innych ma często na celu. Skłonności jego są dość altruistyczne a także i kosmopolityczne. Interesuje się dobroczynnością publiczną a nie waha się poświęcić swego czasu na dzieła miłosierdzia.

Ma dużo siły charakteru i można na nim polegać. Jest więcej sprawiedliwy aniżeli wspaniałomyślny. Mężny, przezorny, odważny – jest to człowiek pogrążony w swych myślach, dążący do zbierania wiedzy i osiągnięcia mądrości. Okazuje też pewne skłonności filozoficzne.

Jego temperament i uczucia są ogniste i porywające, a jego dobre serce przejawia się zarówno w słowach jak i w czynach. Zdolnym jest do wysiłków wytrwałych. Umysł jego jest bardzo ruchliwy i wynalazczy, a zachowanie się może być nieraz szorstkie – lecz serce zawsze poczciwe.

Jest dobrym przyjacielem. W wyborze swych przyjaciół często jednak popełnia błędy, ulegając pochlebcom lub też ludziom, którzy potrafią stać się mu niezbędni. Jego sprawy sercowe rozwijają się podobnie i chociaż dość liczne -nieraz są niefortunne.

Nieraz żeni się poniżej swojej sfery, pragnąc mieć kogoś przy sobie, kto będzie ulegać jego woli – ale najczęściej okazuje się, że te przewidywania były mylne, a stanowisko żony po ślubie staje się coraz bardziej dominujące. Jak mówiliśmy – jego uczucia są gorące a sympatie wszechstronne.

Pragnąłby, aby wszyscy dookoła odczuwali do niego sympatię. Znajduje zadowolenie w tym, gdy widzi, że jego praca przynosi pożytek innym i wówczas zdolnym jest do największych wysiłków. Jego ambicje nie są zbyt wielkie; przywiązany jest do życia wiejskiego – lubi proste obyczaje i życie prymitywne.

Co mu grozi? Czekają go w życiu wielkie przejścia i prace uciążliwe a trudne. W związku z zawodem spotykają go nieporozumienia.

Madonna data urodzenia, wiek

Madonna urodzona 16 sierpnia 1958


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×