Horoskop urodzeniowy na 13 kwietnia. Znani urodzeni, numerologia
Wirtualna Polska

13 KWIETNIA – zero ograniczeń! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

13 kwietnia horoskop urodzeniowy

13 kwietnia horoskop urodzeniowy

13 KWIETNIA – NUMEROLOGICZNA 9

Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia” – Tove Jansson
  • Poczujesz dziś silną potrzebę uwolnienia się od wszelkich ograniczeń.
  • Dobry czas na wychodzenie ze złudzeń, by pójść do przodu trzeba pozwolić sobie coś zakończyć. Jeśli coś cię ograniczało – powiedz sobie dość.
  • Nadszedł czas na ochronę najwyższych wartości i odnalezienie wolności.
Wirtualna Polska

ZNANI URODZENI 13 KWIETNIA

  • Piotr Wysocki (1936) – polski aktor
  • Mariusz Czerkawski (1972) – polski hokeista, olimpijczyk, komentator
  • Aleksandra Nieśpielak (1973) – polska aktorka
  • Marcin Tyszka (1976) – polski fotograf

HOROSKOP NA 13 KWIETNIA

Kto urodził się dnia 13 kwietnia – jest aktywny, samodzielny, ugania się za rozrywkami – lecz może nie wyjść dobrze na tym.

Wirtualna Polska

Pragnie zawsze stać sam, oddzielnie od innych i wszystko chce czynić na własną rękę – najczęściej dość pospiesznie, nie licząc się z konsekwencjami swych czynów.

Wirtualna Polska

Nie zwraca najmniejszej uwagi na doświadczenia i przejścia innych ludzi, ani też na ich nauki lub rady, jakich mogliby mu udzielić. Wszystkiego sam musi dochodzić – pragnie bowiem zbierać nowe doświadczenia.

Bez żadnego wahania zabiera się do czynu. Musi on bowiem wyrazić się w życiu przez swą energię i ekspansję życiową. U ludzi nierozwiniętych jednakże ta nadmierna energia przeradza się w impulsywność, arogancję, władczość, a także i chęć osiągnięcia swych celów przy użyciu przemocy.

Gdy człowiek urodzony dzisiaj rozwinie się moralnie i umysłowo – wówczas chętnie walczy o prawa innych ludzi i podtrzymuje ich moralnie. Czyni to jednak również w sposób całkiem swoisty, na własną rękę, nie licząc się z otoczeniem, a nawet stosując metodę gwałtu…

Jest to człowiek wesoły, pragnący rozweselić swe otoczenie. Mimo jednakże swój charakter przyjemny jest naogół człowiekiem dość nieostrożnym, zbytnio uganiającym się za rozrywkami. Nieraz traci on swój czas na próżno – na zajęcia, które nie przyniosą mu najmniejszej korzyści.

Odznacza się dużą zmysłowością i silnymi namiętnościami.
 Lubi towarzystwo kobiet, a dzięki swej wrażliwości, czułości i kochliwości – staje się niewolnikiem miłości. Kobiety zazwyczaj wywierają wpływ duży na jego życie, no i naturalnie sprowadzają nań przykrości niemałe. To też dzięki miłości nieszczęśliwej przechodzi niejednokrotnie wielkie udręki. Przejścia życiowe i ciosy losu znosi dość cierpliwie. Nie odznacza się ani nadmiernymi ambicjami, ani też zbytnią siłą charakteru.

Marcin Tyszka schudł na 12 kilo

Marcin Tyszka urodził się 13 kwietnia 1976 roku

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Marcin Tyszka w 9 odcinku Top Model 6

Marcin Tyszka w 9 odcinku Top Model 6

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Marcin Tyszka schudł na 12 kilo

Marcin Tyszka schudł na 12 kilo

Edyta Górniak i Marcin Tyszka - niepublikowane zdjęcie z 1999 roku - Viva!

Edyta Górniak i Marcin Tyszka - niepublikowane zdjęcie z 1999 roku - Viva!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Bardzo zadufany w sobie, zarozumiały bez powodów, niewykształcony buc. Jest w Polsce bardzo wielu prawdziwych artystów fotografów, bardzo dobrze wykształconych w zawodowym kierunku. Empatycznych, miłych i bardzo mądrych. Na łódzkiej filmówce są 5 letnie jednolite studia magisterskie na Wydziale Fotografii. Bardzo trudno tam się dostać, ale co roku kończą je wybitni fotografowie. Pan Marcin Tyszka od dziecka miał układy w mediach. Bardzo brakuje mu skromności i taktu.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×