30 marca: Posłuchaj intuicji! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

30 marca horoskop urodzeniowy

30 marca horoskop urodzeniowy

30 MARCA –  NUMEROLOGICZNA 7

Zanim przemówisz – posłuchaj. Zanim zareagujesz – pomyśl. Zanim wydasz – zarób. Zanim się poddasz – spróbuj. Ernest Hemingway
  • Wykorzystaj ten dzień  i poszukaj pozytywnych, inspirujących  treści.
  • Podążaj za nową „wizją” i bądź kreatywny.
  • Wyostrzona dziś intuicja pomoże podjąć właściwe decyzje, które będziesz mógł wcielić w życie następnego dnia – dzień 8 jest idealny na skuteczne działanie!

ZNANI URODZENI 30 MARCA

  • Warren Beatty (1937) – amerykański aktor
  • Zofia Merle (1938) – polska aktorka, modelka, babcia Mai Frykowskiej
  • Adrianna Biedrzyńska (1962) – polska aktorka, piosenkarka
  • Tracy Chapman (1964)  – amerykańska piosenkarka i kompozytorka
  • Ian Ziering (1964) – amerykański aktor
  • Celine Dion (1968) – kanadyjska piosenkarka
  • Norah Jones (1979) – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów

HOROSKOP NA 30 MARCA

Kto urodził się dnia 30 marca – może się wznieść w życiu ponad stan swego urodzenia.

Pragnie władzy i uznania – a może zajść daleko. Ma przyjaciół wysoko postawionych. Umysł jego obdarzony jest wielkimi zdolnościami. Jego kariera będzie całkiem swoista, jedyna w swoim rodzaju; może się wyróżnić swą przedsiębiorczością i zuchwałymi poczynaniami.

Pełna entuzjazmu przyjaźń zajmuje w jego życiu dość dużo miejsca, a ten sam impet i gorliwość, jakie okazuje w innych sprawach życiowych – cechują również i jego przeżycia miłosne.

Szlachetny, namiętny, wspaniałomyślny w swych przejawach miłości – szybko się zakochuje i wstępuje bez namysłu w związki małżeńskie, co może później stać się źródłem większych przykrości.

Najlepszym partnerem w małżeństwie dla takiego człowieka jest osoba ustępliwa i spokojna. O ile posiada ona jednak charakter bardziej samodzielny – wówczas pożycie małżeńskie może przyjąć formę mniej lub więcej wesołego pojedynku – niepotrzebnego marnowania energii i czasu na drobne spory.

Potrzebuje żony czułej, łagodnej i dostosowującej się, która podziwiałaby jego energię i aktywność, nie przeciwstawiałaby mu się, znosiła cierpliwie jego wybuchy i – dążąc w życiu jego śladami – dopomagała by mu w trudnościach, jakie ciągle wywołuje swym pośpiechem, nadmierną gorliwością i impetem oraz nie zapominała o szczegółach, które on – w swym dążeniu naprzód – łatwo przeocza.

Jak wychować dziecko tak urodzone. Nie należy go dręczyć, dokuczać mu ani też siłą do niczego przymuszać. Gdy mu się zostawi samodzielność i pozwoli załatwiać jego drobne sprawy życiowe jak samo zechce – można go wszak również dopilnować.

Gdy natomiast staje się podrażnione, gniewne i odrzuca wszelką pomoc – wówczas trzeba je zostawić samemu sobie i nie wyszydzać – lecz traktować przyjaźnie, perswadując jak najbardziej łagodnie i dobrotliwie. Bowiem na miłość, życzliwość i przyjaźń dusza takiego dziecka reaguje natychmiast posłuszeństwem i poddaniem się. To też należy je strzec przed podrażnieniami i rozwijać jego wielkie wrodzone zdolności umysłowe. Urodziny dzisiejsze dają nogół powodzenie w przedsięwzięciach i dużo uznania.

Celine Dion urodziła się 30 marca 1968 roku

Celine Dion urodziła się 30 marca 1968 roku


Tamara Gee (Isis Gee) z Celine Dion

Tamara Gee (Isis Gee) z Celine Dion

Celine Dion + 2013 r.

Celine Dion + 2013 r.

Celine Dion na gali Grammy 2017

Celine Dion na gali Grammy 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×