CZY WIESZ CO ŁĄCZY MAGDĘ UMER I RYSZARDA RYNKOWSKIEGO? 9 października dzień dobrych decyzji – numerologiczna 1!

9pazdziernika

9 października – numerologiczna 1!

„Jeden” to zawsze świetny dzień na biznes, a ponieważ dodatkowo mamy wpływ 9 z dnia, więc czekają cię nowe szanse!

Wibracje dnia sprzyjają łatwemu kończeniu  i jednocześnie zaczynaniu na nowo!

Bądź dziś odważny, energia tej liczby sprzyja realizowaniu potężnych przedsięwzięć!

Wszystko będzie można zacząć od początku, stworzyć nowe perspektywy rozwoju. Wróć do swoich marzeń i zrób krok w ich kierunku!

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” – Konfucjusz

Znane osoby urodzone 9 października:

  • Agnieszka Osiecka (1936)  polska poetka i autorka piosenek
  • John Lennon (1940)  członek brytyjskiego zespołu The Beatles
  • Magda Umer (1949)  polska piosenkarka
  • Ryszard Rynkowski (1951) polski piosenkarz
  • Filip Bobek (1980) polski aktor ( BrzydUla , Przyjaciólki , Singielka )

Jakie są osoby urodzone 9 października według astrologii?

Urodzony 9 października lubi długie podróże.

Usposobiony jest przedsiębiorczo, a jednocześnie dość opozycyjnie, a nawet buntowniczo, gdyż nie znosi ograniczeń. Energiczny, aktywny — posiada w sobie dużo potęgi ukrytej.

Odważny, a jednocześnie ostrożny – lubi przygody i dalekie podróże, przy czym okazuje skłonności do odwiedzania krajów południowych. Jego inteligencja jest niezwykła, umysł zaś czujny, ostry, oryginalny i bardzo aktywny – którego baczności nic nie ujdzie – zapewnia mu powodzenie życiowe, a nieraz może nawet przynieść wyróżnienia lub odznaczenia.

Dzięki swym doskonałym zdolnościom umysłowym – uczy się szybko i dobrze. Chętnie wytwarza sobie własne zdanie o każdej rzeczy, ale prędko je zmienić potrafi. Jednakże w swych zasadniczych celach życiowych, a również i w ideałach, do których dąży – okazuje dużo stałości. Umie używać życia i wykorzystywać jego rozkosze. W jego życiu wpływ matki wyraża się dość silnie.

Zawód. Dzięki swym zdolnościom może z powodzeniem zajmować się sztuką, bądź nauką i zawsze potrafi osiągnąć w tych dziedzinach rezultaty dodatnie. Trzeba dodać, że charakter mężczyzny dziś urodzonego jest inny, aniżeli kobiety. Wartość mężczyzny polega na zdolności koncentrowania się na wykonywanej pracy, zręczności zastosowań praktycznych i zdolności do wysiłków wytrwałych.

Działa on jednakże okresami po periodzie intensywnej działalności następuje okres bierności, podczas którego nie przejawia w życiu i nie stosuje praktycznie żadnej ze swych zdolności, chociażby życie go nawet do tego zmuszało. Czuje się najzupełniej zadowolony siedząc w miękkim fotelu i paląc papierosa. Gdy jednak odpocznie, tak długo, jak mu było potrzeba – zabiera się natychmiast do roboty i przejawia taka samą nieposkromioną energię, jak poprzednio.

Wady. Jest zbyt wrażliwy, nieraz nawet mediumiczny. Łatwo traci głowę i wówczas podlega wpływom innych ludzi. Nie zawsze lubi porządek – nieraz odkłada różne sprawy i zapomina o nich.

Czego się powinien strzec? Niechaj unika wojskowości, jako zawodu. Chociaż może w tym kierunku okazywać wielkie zamiłowanie – nie będzie mu się wiodło w wojsku i nie osiągnie w nim zaszczytów – co najwyżej może się narazić na fizyczne niebezpieczeństwa.

Filip Bobek urodzony 9 października 1980

Filip Bobek urodzony 9 października 1980


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×