9 listopada – to dobry dzień na rozmowy i komunikację! Numerologiczne porady numerolog Teano i horoskop urodzeniowy na dziś.

9listopada

9 listopada – numerologiczna 2

„Jesteśmy odzwierciedleniem pięciu osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. To oni nas motywują, doradzają, krytykują. Przyjrzyj się, z kim Ty przestajesz.”
Nancy Drew

Pomyśl o awansie i o zmianie swojej pozycji. Pozwól sobie na bezkompromisowe przeanalizowanie swojej sytuacji i poszukaj lepszych rozwiązań.

Dziś możesz zakończyć rozpoczęte wcześniej  negocjacje Jeżeli staniesz przed koniecznością wyboru i poczujesz wewnętrzne wahania, zatrzymaj się i nie działaj pod presją.

Dwa uczy umiejętności łączenia przeciwności.

 

[jwplayer mediaid=”434002″]

 

Gwiazdy urodzone 9 listopada:

  • Anna Serafińska (1974) polska wokalistka jazzowa
  • Maja Włoszczowska (1983) polska kolarka, medalistka olimpijska
  • Misheel Jargalsaikhan (1988) polska aktorka

Jakie są osoby z 9 listopada według astrologii?

Urodzony 9 listopada ma bardzo silne sympatie i antypatie.

Nie chowa on swego zdania w tajemnicy, ktokolwiek zaś się z nim zetknie – odrazu może rozpoznać, czy należy do osób dlań sympatycznych, czy też antypatycznych. Dla przyjaciół zawsze gotów do chętnej pomocy – lecz wrogowie niechaj się strzegą jego gryzącego sarkazmu i gniewu, który potrafi być nieubłaganym.

Potężne siły są ukryte w takim człowieku, a jego namiętności są rozwinięte niezwykle. Spragniony dziwacznych przyjemności i niezwykłych rozkoszy – wytrwale ich poszukuje. Dumny, chytry – posiada świetny dar orientacji. Małżeństwo wywiera nań wpływ silny i jest ważnym wydarzeniem w jego życiu. W miłości zdolnym jest do poświęceń.

Charakter kobiety urodzonej w tym dniu zależy w dużym stopniu od jej rozwoju umysłowego i moralnego. Nierozwinięta – nie chce poddać się ograniczeniom jakie jej narzuca płeć, a jej gwałtowność i skłonność do przesady daje się we znaki mężowi. Za wszelką, cenę pragnie ona przeprowadzić swą wolę, nie licząc się z otoczeniem. Nie waha się bynajmniej i nie zwleka… Gdy się zakocha – nie zwraca uwagi na konwenanse życiowe. Dobrze opisał taki typ kobiety Ibsen w swej „Hedda Gabler”.

Ludziom urodzonym dzisiaj grozi, iż życie ich będzie hamowane przez rozmaite przeciwności. Czy to przez własny błąd czy też przez nieostrożność – mogą być narażeni na wstrzaśnienia. Ponieważ posiadają duża sile woli i są zdecydowani zrobić karierę — nieraz im się to udaje.

Maja Włoszczowska urodzona 9 listopada 1983

Maja Włoszczowska urodzona 9 listopada 1983


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×