8 PAŹDZIERNIKA – CZAS WYJŚĆ ZE ZŁUDZEŃ – NUMEROLOGICZNA 9!

8pazdziernika

8 października – numerologiczna 9

Dzień 9 jest idealny na zrobienie w życiu porządków, dzięki którym będziesz mógł funkcjonować skuteczniej.

Bądź zdecydowany, nie idź na żadne kompromisy.

Postaw dziś na odwagę i szczerość wobec siebie!

Wszystko można rozwiązać, jeśli się tego chce… 

Nie rozpamiętuj porażek, zrób nowy plan na przyszłość!

Gwiazdy urodzone 8 października:

  • Bronisław Cieślak (1943)  polski polityk, aktor i dziennikarz
  • Sigourney Weaver (1949) amerykańska aktorka
  • Matt Damon (1970) amerykański aktor

Jakie są osoby urodzone 8 października?

Osoba urodzona 8 października lubi rozrywki i jest wrażliwy na pochlebstwa.

Jest to miłosierny, współczujący chętny do pomocy człowiek. Aby czuł się zupełnie dobrze musi mieć dookoła siebie sympatyczną atmosferę. Wesoły, dowcipny, lubi wszelkie nowe pomysły, a będąc dość figlarnym — potrafi wyprowadzić innych w pole.

Chętnie prowadzi życie na szerokiej stopie i ugania się za przyjemnościami. Lubi towarzystwo osób płci odmiennej i jest wrażliwy na ich pochlebstwa. Kochając głęboko – poświęca się chętnie w miłości, ale mimo to nie odznacza się stałością. Jego małżeństwo nie obejdzie się też bez przykrości.

Umysł jego jest bardzo aktywny i bystry. Obdarzony jest wybitnym poczuciem rytmu i proporcji i dzięki temu może zostać dobrym muzykiem lub architektem. Czuje odrazę do wszystkiego co marne i prostackie. Przekonany o swym powodzeniu – łatwo poddaje się entuzjazmowi.

Nie odznacza się zbyt wielkimi ambicjami. Dążąc jednak do spełnienia własnych pragnień – stara się nie szkodzić innym. Mimo swe zamiłowania do wygód – nieustannie dąży do tego, aby uzyskać dobre stanowisko, co mu się najczęściej udaje. Chociaż w układaniu swych planów życiowych nieraz robi duże pomyłki – jednakże w życiu przeważnie osiąga powodzenie.

Wadą jego staje się czasami zbytnie koncentrowanie się na swej własnej osobie, co przeradza się z czasem w egoizm.

Chociaż wewnętrznie wypełnia go dążenie do osiągnięcia doskonałości to jednak w życiu nie udaje mu się go zrealizować – i wówczas staje się najczęściej zbytnio drobiazgowy, tracąc czas na drobne szczegóły bez znaczenia. Gdy trzeba powziąć nagłą decyzję – wówczas łatwo traci głowę i ulega zamieszaniu.

Do czego powinien dążyć? Do wzmocnienia swej woli, gdyż wiele z przykrości życiowych, jakie go spotykają ma do zawdzięczenia swej zbytniej słabości charakteru. Zbudowany jest przeważnie proporcjonalnie, ma ładne oczy, miękkie i bujne włosy – a dookoła siebie roztacza atmosferę uprzejmości, przyjaźni i zadowolenia.

Matt Damon urodzony 8 października 1970

Matt Damon urodzony 8 października 1970


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×