8 listopada – jesteśmy pod wpływem bardzo mocnych liczb! Jak to wykorzystać – porada numerolog Teano i horoskop urodzeniowy!

8 listopada – numerologiczna 8

„Ludzie wybaczą ci wszystko, oprócz sukcesu” – Oskar Wilde

Masz dziś unikalną szansę na poukładanie swoich spraw.

Postaw na ambitne plany, wibracja dzisiejszego dnia pomoże dokonać przełomu!

Dobry dzień na „podbój świata”, trafne spostrzeżenia mogą zmienić Twoją sytuację.
Pojawią się zdolności do interesów, zarządzania przedsięwzięciami na dużą skalę.
Świat finansów, inwestycji, zysków otworzy się dla Ciebie.

Zrób dziś odważny krok!

[jwplayer mediaid=”433692″]

Gwiazdy urodzone 8 listopada:

  • Jan Kociniak (1937)  polski aktor
  • Włodzimierz Zientarski (1942)  polski dziennikarz
  • Mariusz Kałamaga (1981)  polski artysta kabaretowy,  członek kabaretu Łowcy.B

Jakie są osoby z 8 listopada według astrologii?

Urodzony 8 listopada potrafi przezwyciężyć swe wady.

Mocny to charakter, pełen milczącej wewnętrznej potęgi, wzrastającej z wiekiem. Wielka wrażliwość na emanacje psychiczne innych ludzi pozwala mu doskonale orientować się w sytuacjach życiowych.

Podrażniony – staje się ostrym, sarkastycznym a może nawet przejawiać zawziętość. W wieku późniejszym okazuje zainteresowanie mistycyzmem.

Gdy taki człowiek osiągnie pełnię swego rozwoju – wówczas przezwycięża swe wady i staje się jednostką wartościowa. Skłonności jego są naogół humanitarne: chętny jest do świadczenia przyjacielskich usług i pocieszania osób, które są udręczone psychicznie lub fizycznie, okazując dobre serce, życzliwość i łaskawość.

Skoro tylko zachoruje — jego silne poczucie realności życiowej pobudza go do natychmiastowego przeciwdziałania, a niezwykła energia jaka go wypełnia, skłania go do użycia środków drastycznych.

Staje do walki z chorobą podobnie jak nie cofa się przed żadna walką w życiu. Nie lekceważy swego cierpienia, kładzie się do łóżka i stara się wypędzić chorobę z organizmu przy pomocy najsilniejszych środków, jakie ma do rozporządzenia. Człowiek tego rodzaju nie uznaje półśrodków.

Jego zdolność odradzania się zarówno fizycznego jak i duchowego – jest bardzo duża, co zapewnia mu wyzdrowienie i szybkie przyjście do siebie po stosunkowo nawet ciężkich cierpieniach.

Ciekawem jest, że stosuje chętnie zabiegi chirurgiczne, gdzie tylko się da. Jego radykalna natura przejawia się w życiu w podobny sposób.

Włodzimierz Zientarski urodzony 8 listopada 1942

Włodzimierz Zientarski urodzony 8 listopada 1942


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×