7 marca: Razem można więcej osiągnąć! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

7 marca horoskop urodzeniowy

7 MARCA – NUMEROLOGICZNA 2

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces – Henry Ford
  • Nie walcz o stare sprawy, zainteresuj się nowymi możliwościami. Im szybciej dopasujesz się do nowych okoliczności, tym większą masz szansę na szybki sukces.
  • Dziś możesz zakończyć rozpoczęte wcześniej  negocjacje Jeżeli staniesz przed koniecznością wyboru i poczujesz wewnętrzne wahania, zatrzymaj się i nie działaj pod presją.
  • Postaw na wspólne działanie, bo razem można więcej osiągnąć!

ZNANI URODZENI 7 MARCA

  • Katarzyna Dowbor (1959) – polska dziennikarka
  • Przemysław Saleta (1968) − polski kick-boxer i bokser wagi ciężkiej
  • Renata Gabryjelska (1972) – polska modelka, aktorka i reżyserka

HOROSKOP NA 7 MARCA

Kto urodził się dnia 7 marca – okazuje zdolności pedagogiczne i pragnie wpłynąć dodatnio na swe otoczenie.Człowiek ten jest pionierem, przygotowującym drogę dla ważnych wydarzeń. Doskonale orientuje silę w prądach nurtujących społeczeństwo i potrafi naprzód obliczać i przewidywać wydarzenia jakie nastąpią. Jego instynkty społeczne i humanitarne przejawiają się wyraźnie w życiu.

Okazuje dość duże zdolności pedagogiczne, które występują na jaw nietylko w nauczaniu młodzieży, ale również i w życiu codziennym i politycznym.

Współdziałanie z innymi przynosi mu duże korzyści. To samo można powiedzieć równiej i o małżeństwie, chociaż, o ile chodzi o przygody miłosne – są one dlań nieraz źródłem rozczarowań i przykrości.

Uprzejmy, gościnny – chętnie dzieli się tym, co posiada z innymi. Jest to doskonały towarzysz i kompan – martwi się wówczas, gdy inni się martwią i raduje się wtedy, gdy jego otoczenie się weseli. Potrafi się dostosować do każdej sytuacji, podlegając różnorodnym zmianom psychicznym.

Kobieta urodzona w tym dniu jest cierpliwa, miłosierna i uprzejma. Jej gościnność jest bardzo serdeczna, a jako pani domu okazuje dużo umiejętności i troszczy się o najdrobniejsze szczegóły domowego życia.

Może być doskonalą pielęgniarką również jak i prowadzić większe przedsiębiorstwo, zatrudniające znaczniejszą ilość ludzi – jak hotele lub pensjonaty.

Czego się strzec winien. W środkowym okresie swego życia powinien zachować ostrożność, unikając wszelkich hazardów, zarówno osobistych jak i handlowych.

Wszystko w jego życiu zależy od rozwagi i ostrożności, gdyż inaczej może mu grozić nieoczekiwane załamanie się. Dlatego też lepiej, aby trzymał się utartej i szerokiej drogi zwykłego życia, a unikał projektów niezwykłych, fantastycznych zarówno jak i wszelkiej ekscentryczności.

Jest to człowiek religijny i szlachetny
 – ale lubi zmieniać swe zajęcia, a nierzadko wykonuje dwa zawody jednocześnie. Dokuczają mu okresy wielkiego niepokoju nerwowego lub też depresji psychicznej.

Katarzyna Dowbor urodziła się 7 marca 1959 roku

Katarzyna Dowbor urodziła się 7 marca 1959 roku


Katarzyna Dowbor - ramówka Polsatu jesień 2016

Katarzyna Dowbor - ramówka Polsatu jesień 2016

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor na gali

Katarzyna Dowbor na gali "Ty fundujesz dobro"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×