7 listopada – uwolnij się z tego, co cie ogranicza! Numerolog Teano radzi jak wykorzystać ten dzień! Horoskop urodzeniowy na dziś!

7 listopada – numerologiczna 9

„Prawdziwa wolność to wtedy, kiedy człowiek może decydować, jak chce żyć.” Hans H. Kirst

Nie poddawaj się! To co cię przytłacza jest po to, byś zawalczył, o wolność!

Pozwól sobie na myślenie z szeroką perspektywą!

Uwolnij swoje lęki i obawy, zapomnij o kompleksach i zanurz się w swoja intuicję. Poczuj, że możesz wszystko!

[jwplayer mediaid=”433293″]

Gwiazdy urodzone 7 listopada:

  • Joni Mitchell (1943) kultowa piosenkarka
  • Jerzy Schejbal (1946) polski aktor
  • David Guetta (1967) francuski muzyk

Jakie są osoby z 7 listopada według astrologii?

Urodzony 7 listopada jest przenikliwy, sceptyczny, wytrwały — chętnie odkrywa tajemnice.

Jego usposobienie jest dość niespokojne – skłonne do uniesień, entuzjastyczne. A jednak jest stały, energiczny, a umysł jego ostry i przenikliwy dąży do tego. aby rozszerzyć granice swych wiadomości. Posiada wrodzone zdolności do medycyny i chemii.

Pośród ludzi urodzonych dzisiaj musimy wyraźnie odróżniać dwa typy najzupełniej odmienne. Niższy typ – człowiek nierozwinięty – jest agresywny, nieprzyjemny, nieufny, zazdrosny, nieraz tyrański. Lecz typ wyższy, bardziej rozwinięty – przezwyciężył już te wrodzone wady, rozwinął wielką potęgę pracy i pragnie ją poświęcić dla zrealizowania swych ideałów.

W stosunku do innych nie jest zbyt łagodny. Doświadcza ich i bada ich siłę, a gdy okażą się zbyt słabi – bezwzględnie ich strofuje. Jego uczucia miłości i nienawiści są bardzo silne.

Jest to całkiem swoisty charakter i trudno nieraz dać sobie z nim radę. Skłonny do fatalizmu – niepotrzebnie wierzy w ślepą siłę losu, co zatruwa mu radość życia. Pod względem intelektualnym nierzadko jest szyderczy i sceptyczny, analizując wszystko w sposób niezwykle dokładny.

Wielką przyjemność sprawia mu odkrywanie cudzych tajemnic i wyświetlanie okoliczności niejasnych i zawiłych. Tajemnice i misteria religii wzruszają go i przyciągają.

Najlepsze rezultaty czy to we współdziałaniu czy też w małżeństwie, może osiągnąć z ludźmi urodzonymi od d. 23 czerwca do d. 22-go lipca i od d. 21 lutego do dn. 19 marca.

Jerzy Schejbal urodzony 7 listopada 1946

Jerzy Schejbal urodzony 7 listopada 1946


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×