5 maja: Nie trać entuzjazmu! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

5 maja horoskop urodzeniowy

5 maja horoskop urodzeniowy

5 MAJA – NUMEROLOGICZNA 2

Sukces jest zdolnością przejścia od jednej porażki do drugiej bez utraty entuzjazmu – Winston Churchill
  • Zainteresuj się nowymi możliwościami – im szybciej dopasujesz się do nowych okoliczności, tym większą masz szansę na sukces.
  • Dziś możesz zakończyć rozpoczęte wcześniej  negocjacje Jeżeli staniesz przed koniecznością wyboru i poczujesz wewnętrzne wahania, zatrzymaj się i rozważ wszystko.
  • Dobry dzień na współpracę i ważne spotkania.

ZNANI URODZENI 5 MAJA

  • Dariusz Michalczewski (1968) – polski i niemiecki bokser
  • Henry Cavill (1983) – brytyjski aktor
  • Adele, właściwie Adele Laurie Blue Adkins (1988) – brytyjska piosenkarka

HOROSKOP NA 5 MAJA

Kto urodził się dnia 5 maja – jest władczy, wierzy w siebie i okazuje zadziwiające zdolności.

Jego zdolności są dość wszechstronne i mogą dać doskonałe rezultaty w dziedzinie nauki lub filozofii. Trzeba jednak dodać, że pod względem artystycznym również jest utalentowany. Oprócz zamiłowania do poważnych studiów, okazuje dużo intuicji i dobrego smaku.

Tam, gdzie inni gubią się w ciemnościach – on jasno widzi swą drogę – dzięki potędze wewnętrznej, jaka go ożywia. Zadziwiające są jego zdolności oraz możliwości ich realizacyj praktycznych.

Rozwijając się stopniowo, z wiekiem może osiągnąć dużą mądrość. Z zamiłowaniem studiuje przyrodę i bada jej życie. Ożywia go głębokie poczucie religijne, okazuje przy tym wszechstronne zainteresowania i sympatie, budząc również sympatie swego otoczenia.

Jest dość szczodry. Dzięki swej intuicji przenika ukryte prawa przyrody i odkrywa jej tajemnice. Motywy jego czynów wypływają z jego mocnej indywidualności i nie zawsze są rozumiane przez otoczenie.

Wierzy on mocno w siebie i w swe zdolności, a wykazuje przy tym pewną skłonność do samotności i wyodrębniania się od innych ludzi. Mimo to przeważnie jest otoczony przyjaciółmi. Chociaż sam nie szuka nikogo jest poszukiwany przez innych.

Wady tych urodzin: Nierzadko jest wymagający i władczy, a w swych wymaganiach potrafi być egoistyczny, oczekując na przysługi ze strony innych ludzi.

O ile nie jest rozwinięty moralnie – to żonie jego nie ma czego zazdrościć: jest bowiem w równym stopniu pasjonatem, jak i kapryśny. Co dzisiaj mu się bardzo podoba – jutro może zostać odrzucone całkowicie.

Adele otrzymała 5 nagród Grammy 2017

Adele urodziła się 5 maja 1988 roku


Adele otrzymała 5 nagród Grammy 2017

Adele otrzymała 5 nagród Grammy 2017

Adele - Grammy 2017

Adele - Grammy 2017

Adele i Simon Konecki ślub

Adele i Simon Konecki ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×