4 października – przygotuj się, bo dziś będzie dużo zmian. Numerolog radzi, jak wykorzystać numerologiczną 5!

04 pazdziernika

4 października – numerologiczna 5

Zmiany i działanie – 5! – NUMEROLOGICZNA 5 !

Nie bądź zaskoczony, jeżeli umówione na dziś spotkania nagle zostaną odwołane lub przełożone . Bądź spontaniczny, a wszystkie sprawy dobrze się rozwiążą.
Nie spiesz się i nie ulegaj emocjom. Nie wytwarzaj presji i nie pozwól na to innym.
Zrób dziś wszystko inaczej niż zwykle (wolniej, spokojniej).
Pięć sprzyja poznawaniu nowych ludzi i nowemu spojrzeniu na świat – wykorzystaj to!

Gdy zmieniamy nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość. Louise L. Hay

Znane osoby urodzone 4 października:

  • Wiesław Gołas (1930)  polski aktor
  • Alan Andersz (1988) polski aktor ( „39 i pół”, „Ojciec Mateusz”)
  • Susan Sarandon (1946) aktorka

Jakie są osoby z 4 października według astrologii?

Urodzony 4 października jest spostrzegawczy, harmonijny – okazuje zdolności porównawcze taktyczne i dyplomatyczne.

Jest to człowiek bardzo inteligentny, który potrafi połączyć zamiłowanie do przyrody i życia wiejskiego ze znaczną ekspansją umysłową.

Ma zdolności dyplomatyczne, które umiejętnie stosuje w życiu, zręcznie dobierając sobie współpracowników. Umysł to niezwykle pojętny o wszechstronnych zainteresowaniach. Nieco zmienny – wyróżnia się jednak swym taktem oraz umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji życiowej. W stosunkach z ludźmi okazuje dużo subtelności, a jego umiłowanie sprawiedliwości zaznacza się w życiu dość wyraźnie.

Bardzo wrażliwy – pragnie wywierać dodatnie wrażenie na innych i podobać się ogólnie. Jest to człowiek równego charakteru, starający się ze wszystkimi ludźmi wychodzić jak najlepiej, w stosunkach dość przyjemny.

Ambitny, szlachetny, harmonijny – posiada wielką intuicję i odznacza się swymi zdolnościami porównawczymi: potrafi jednocześnie ujmować dwie kontrastowe strony każdej sprawy lub zagadnienia. Jest niezwykle spostrzegawczy zazwyczaj nic nie ujdzie jego oka, co dzieje się w jego otoczeniu.

Posiada zdolności literackie, chociaż rzadko tylko dąży do osiągnięcia ich najwyższego rozwoju. Pod tym względem kobiety górują nad mężczyznami i potrafią pisać do swych przyjaciół i krewnych listy niezwykle zajmujące. Dzięki bystrej obserwacji – potrafią one nawet najdrobniejsze szczególiki uczynić interesującymi i nadać im specjalne znaczenie.

Zawsze dobrze usposobiony, uprzejmy, zrównoważony człowiek w dniu tym urodzony przeważnie okazuje zdolność do wzniesienia się w życiu ponad walki partyjne stronnictw i do zajęcia stanowiska bezstronnego.

Urodziny te przynoszą nieraz pewną tendencję do dysharmonii z ojcem, który nie ma w tym wypadku dobrego wpływu. Bywa tak, że innym osobom wydaje się nieco kapryśny jakby człowiekiem podwójnym – jest to jednak tylko złudzenie.

Alan Andersz urodzoney 4 października 1988

Alan Andersz urodzoney 4 października 1988


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×