4 czerwca: SZANUJ SWÓJ CZAS! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

4 czerwca horoskop urodzeniowy

4 czerwca horoskop urodzeniowy

4 CZERWCA   – NUMEROLOGICZNA 2

Kto nie ma czasu, jest biedniejszy niż żebrak – przysłowie nepalskie
  • Zainteresuj się nowymi możliwościami. Im szybciej dopasujesz się do nowych okoliczności, tym większą masz szansę na szybki sukces.
  • Dziś możesz zakończyć rozpoczęte wcześniej  negocjacje.
  • Postaw na wspólne działanie, bo razem można więcej osiągnąć!

GWIAZDY URODZONE 4 CZERWCA

  • Krzysztof Hołowczyc (1962) – polski kierowca rajdowy
  • Izabella Scorupco (1970) –  polska aktorka, piosenkarka, modelka
  • Angelina Jolie (1975) – amerykańska aktorka
  • Jarosław Bieniuk (1979) – polski piłkarz
  • Alicja Janosz (1985) – polska piosenkarka, zwyciężczyni „Idola”

HOROSKOP NA 4 CZERWCA

Kto urodził się 4 czerwca – potrafi doskonale argumentować i dowodzić – a dzięki temu wywiera wpływ dość znaczny na swe otoczenie.

W ogóle jest to człowiek o głowie otwartej, specjalnie uzdolniony w kierunku filozoficznym. Umysł jego niezwykle bystry i subtelny – nie pozbawiony jest również i chytrości.

Interesują go zawsze rzeczy najnowsze i najbardziej postępowe – a gdy coś utraciło swój posmak nowości – przestaje go interesować; szuka on wówczas nowych dziedzin dla swej ekspansji umysłowej.

Dzięki swym wybitnym zdolnościom dostosowywania się do warunków i potrzeb życiowych –łatwo może osiągnąć wyniesienie. Trzeba jednakże dodać, że nie lubi wszelkiej pracy zbyt jednostajnej i monotonnej, któraby nie dawała dostatecznego pola do popisu jego zdolnościom intelektualnym. Dzięki swemu przyjemnemu charakterowi – jest dość lubianym przez otoczenie. Dużo korzysta w swych podróżach – zarówno umysłowo jak i materialnie.

Wady: Usposobienie jego jest jednak dość dysharmonijne. Waha się, wątpi i często podlega złudzeniom – z czym walczyć powinien. Pragnie bardzo zrobić majątek i nie przebiera w środkach, jakie mogą go do tego doprowadzić.

Co mu grozi? Chociaż jest bardzo ostrożnym i dba o siebie zarówno jak i o swe interesa – może zarówno zostać oszukanym przez innych, jak też i zawieść się na swych własnych zdolnościach.

Czego się strzec winien? Z powodu braku skrupułów, jaki okazuje ubiegając się za korzyściami materialnymi – może popaść w niebezpieczne sytuacje życiowe.

Dziecko dziś urodzone – powinno być kierowane wpływem miłości. Gdyby jej wychowawcy nie odczuwali – niechaj mimo wszystko unikają postępowania szorstkiego. Na dziecko dziś urodzone najłatwiej bowiem oddziaływać przez jego myśli i rozwój umysłowych zdolności. Jego umysł jest bowiem bardzo rozwinięty, pojemny i łatwo wszystko pojmuje.

Angelina Jolie na premierze

Angelina Jolie urodziła się 4 czerwca 1975 roku


Angelina Jolie i syn Pax na obiedzie w Dniu Matki 2017

Angelina Jolie i syn Pax na obiedzie w Dniu Matki 2017

Angelina Jolie po rozwodzie z Bradem Pittem szuka nowych znajomości

Angelina Jolie po rozwodzie z Bradem Pittem szuka nowych znajomości

Najpiękniejsze kreacje Oscarów: Angelina Jolie (2012)

Najpiękniejsze kreacje Oscarów: Angelina Jolie (2012)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×