30 Października – numerologiczna wibracja dnia 4! Numerolog Gwiazd Teano radzi jak wykorzystać ten dzień i horoskop dla urodzonych dzisiaj!

30pazdziernika

30 października – numerologiczna 4

„Największe bogactwo, to robienie tego, co kochasz.” Colin P. Sisson

Wibracja dnia – 4 sprzyja konkretnym działaniom i trwałym rozwiązaniom. To co dziś zrobisz, ma szansę dać potężny fundament na długi czas!

Mimo tego że dziś niedziela, trzeba będzie wykonać jakiś wysiłek i poczuć wartość pracy!

To może być bardzo owocny czas, jeśli tak do tego podejdziesz.

Wszystko, co wymaga siły umysłu i starannego planowania zakończy się dziś sukcesem, warto więc z tego skorzystać.

 

Gwiazdy urodzone 30 października:

  • Krzysztof Daukszewicz (1947) polski satyryk, felietonista
  • Diego Maradona (1960) argentyński piłkarz
  • Monika Buchawiec (1982) polska aktorka teatralna i telewizyjna

Jakie są osoby z 30 października według astrologii?

Urodzony 30 października Sobie samemu zawdzięcza swą karierę.

Dużą prawość i energię łączy z wielkim poczuciem godności własnej są to podwaliny jego przyszłej wielkości. Inteligentny, wynalazczy, wyróżnia się swymi zdolnościami praktycznymi. Sam jest twórcą swej pozycji życiowej i dobrej opinii. Dzięki swej pracy może osiągnąć doskonałą pozycję życiową i zdobyć majątek.

Może zostać doskonałym doktorem, zdolnym, spokojnym, pełnym milczącej potęgi wewnętrznej, którą działa nawet na najbardziej opornych pacjentów i poddaje ich swej woli. Jego diagnozy są niezwykle szybkie i trafne a dzięki swej przenikliwości może wyróżnić się jako detektyw.

Powodzenie może osiągnąć również w handlu, eksploatacji wynalazków a także w związku z drogimi kamieniami i szlachetnymi metalami. Jako inżynier – może osiągnąć duże powodzenie praktyczne.

Najczęściej w pracy swej nie jest oryginalnym, a jednak dzięki swej bystrości, potrafi niezwykle zręcznie wykorzystać i zrealizować idee innych ludzi, bardziej wynalazczych od niego.

Jego świetne zdolności analityczne i destrukcyjny krytycyzm zapewniają mu również powodzenie jako prawnikowi. Zwłaszcza w sprawach kryminalnych może osiągnąć wyróżnienie.

Gdy inni cofają się przed trudnościami i przeszkodami – to właśnie zachęca go do zajęcia się jakąś sprawą. Każda sprawa wymagająca dużych wysiłków i bohaterskiej wytrwałości – od razu go przyciąga. Aby bowiem mógł poczuć się całkiem szczęśliwym musi łamać trudności i zwyciężać przeszkody.

Interesuje się wszystkim co ma związek z powstawaniem nowego życia i śmiercią. Oddany jest użyciu w jego subtelniejszych formach.

Monika Buchawiec urodzona 30 października 1982

Monika Buchawiec urodzona 30 października 1982


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×