Wirtualna Polska

30 kwietnia: Czas na sukces! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

30 kwietnia: Czas na sukces! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

30 kwietnia horoskop urodzeniowy

30 KWIETNIA – NUMEROLOGICZNA 8

Pamiętaj, że w tej samej chwili, kiedy mówisz: „Poddaję się”, ktoś inny, oceniając tę samą sytuację, mówi: „O rany, ale okazja – H.Jackson Brown Jr
  • Idealny czas na spektakularny sukces, ponieważ 8 to silna wibracja związana z biznesem. Dziś możesz pokonać największe przeszkody.
  • Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz. Jeżeli pracowałeś ciężko nad jakimś projektem, może ci on teraz dostarczyć korzyści, na które liczyłeś.
Wirtualna Polska

GWIAZDY URODZONE 30 KWIETNIA

  • Beata Poźniak (1960) – polska aktorka, reżyser
  • Magda Mołek (1976) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna
  • Kirsten Dunst (1982) – amerykańska aktorka, laureatka Złotej Palmy
  • Dominika Gawęda (1985) – polska wokalistka

HOROSKOP NA 30 KWIETNIA

Kto urodził się dnia 30 kwietnia – jest pewny siebie – z wiekiem przejawia coraz większe poczucie własnej godności.

Wirtualna Polska

Okazuje nieraz duże zdolności intelektualne, zwłaszcza w kierunku nauk ścisłych oraz prawniczych. W obu tych zawodach będzie mu sprzyjać powodzenie. Jest to umysł bardzo giętki pojętny, uzdolniony. Pełen najrozmaitszych pomysłów i projektów. Może zostać dobrym matematykiem.

Wirtualna Polska

Przejawia dużą pewność siebie, co w życiu praktycznym oddaje mu wielkie usługi. Potrafi również bardzo umiejętnie bronić swych poglądów i łatwo przekonywać innych. Jest przywiązany do ogniska domowego i rodziny. Nieraz tak mu się życie układa, że mieszka razem z krewnymi.

Wady przywiązane do tych urodzin to zbytnie pobłażanie sobie i brak hamulca w dążeniu do zadowolenia swych zmysłów. Nieraz też człowiek tak urodzony – nierozwinięty, nie otrzymawszy odpowiedniego wykształcenia – żyje na niskim poziomie zmysłowego użycia jedynie, uganiając się za rozrywkami, grą, etc.

Co mu grozi. Sam na siebie może ściągnąć jakieś niepowodzenia życiowe, do czego zwłaszcza mogą się przyczynić jego miłostki, a kobiety w ogólności.

Jak wychować takie dziecko. Przede wszystkim należy je przyzwyczajać do umiarkowania, ale nie przez same zakazy – gdyż to mało pomóc może, lecz przez własny przykład. Ponieważ może ono okazywać pewną bierność lub obojętność – należy je wobec tego przyzwyczajać do ćwiczeń gimnastycznych, rozwijających dobre samopoczucie i potęgujących zdrowie organizmu.

Siły życiowe człowieka tak urodzonego są bardzo duże, tak że mimo wszelkie choroby, jakim może podlegać, a które najczęściej zostają spowodowane jego zmysłowymi ekscesami – żyje długo, cieszy się dobrym zdrowiem i moje dojść do majątku. Odnosi się to zwłaszcza do osób urodzonych o wschodzie słońca.

Magda Mołek urodziła się 30 kwietnia 1976 roku

Magda Mołek urodziła się 30 kwietnia 1976 roku

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×