3 maja: Czas na zmiany! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

3 maja horoskop urodzeniowy

3 maja horoskop urodzeniowy

3 MAJA – NUMEROLOGICZNA 9

Twoje życie zaczyna się zmieniać, kiedy zmieniasz coś, co robisz codziennie – John C. Maxwell
  • Poczujesz dziś silną potrzebę uwolnienia się od wszelkich ograniczeń.
  • Dobry czas na wychodzenie ze złudzeń, by pójść do przodu trzeba pozwolić sobie coś zakończyć. Jeśli coś cię ograniczało – powiedz sobie dość.
  • Nadszedł czas na ochronę najwyższych wartości i odnalezienie wolności.

ZNANI URODZENI 3 MAJA

  • Grażyna Brodzińska (1951) – polska śpiewaczka operowa (sopran) i aktorka
  • Ewa Sałacka (1957 ) – polska aktorka (zm. 2006)
  • Rafał Mohr (1975) – polski aktor
  • Katarzyna Maciąg (1982) – polska aktorka

HOROSKOP NA 3 MAJA

Kto urodził się dnia 3 maja – lubi podejmować gościnnie swych przyjaciół, ale umie być również mściwym wrogiem.

Jest to człowiek subtelny, o naturze artystycznej, a przy tym okazuje jednak również i zdolności do interesów. Nastrojowy, bardzo wrażliwy i czuły – potrafi odczuwać nastroje innych ludzi i umie nieraz nawet odgadnąć ich myśli.

Prawy, współczujący innym, potrafi wziąć na swe barki troski i zmartwienia swego otoczenia lub rodziny. Nieraz jest usposobiony altruistycznie i pragnie zdobyć majątek, aby przy jego pomocy świadczyć dobro innym ludziom.

Wywiera on zazwyczaj pewien wpływ na swe otoczenie. Potrafi się umiejętnie koncentrować na swych celach życiowych, zarówno jak w pracy umysłowej.

Na ogół jest dość lubiany przez podwładnych. Jest odważny, nieraz stanowczy – a przy tym potrafi być uprzejmy. O ile go się nie drażni, może być nieraz usposobiony nawet bardzo wspaniałomyślnie. Bardzo jest przywiązany do użycia we wszelkich jego formach. Lubi urządzać przyjęcia dla swych przyjaciół.

Bez ważniejszych powodów nie zmienia łatwo miejsca swego pobytu i przywiązuje się doń. Pragnie on tam pozostać, gdzie mu dobrze się wiedzie, a największe powodzenie może osiągnąć w tych zawodach, które wymagają stałych i powolnych wysiłków. Chętnie słucha swego dźwięcznego głosu przemawiając i lubi śpiewać. Na ogół jest to zwolennik muzyki, obdarzony zazwyczaj dobrym słuchem.

Nie niepokoi się niepotrzebnie i nie krytykuje bez walnych powodów. Można na nim polegać we wszelkich sprawach praktycznych i materialnych. Spokojny, zastanawiający się, potrafi być pracownikiem niezmordowanym, mimo zmienne nastroje i uczucia. Rzadko tylko nie wstępuje w związki małżeńskie i najczęściej staje się szczęśliwym ojcem rodziny.

Urodziny dzisiejsze dają dużo sił życiowych. Natura tego człowieka jest dość dziwna i w życiu dzięki temu prze chodzi nieraz rozmaite walki i wstrząśnienia, do których sam dał powód swym zachowaniem się. O ile uda mu się poskromić chociaż w części wrodzona chęć użycia – osiąga wówczas zazwyczaj wiek sędziwy.

Katarzyna Maciąg (fot. AKPA)

Katarzyna Maciąg urodziła się 3 maja 1982 roku


Katarzyna Maciąg

Katarzyna Maciąg

Katarzyna Maciąg - selfie.com.pl

Katarzyna Maciąg - selfie.com.plfot. AKPA

Katarzyna Maciąg (fot. AKPA)

Katarzyna Maciąg (fot. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×