29 września – numerologia i horoskop? Co łączy Jacka Kawalca i Lecha Wałęsę?

29 września

29 września – numerologiczna 2

Po emocjach wczorajszego dnia, nadszedł czas równowagi i spokoju. Wykorzystaj zdolność do analizy oraz postaw na współpracę z innymi, przyniesie to potężne efekty.

Unikaj pośpiechu i nie pozwól, żeby ktokolwiek wywierał na tobie presję.

Dwójka uczy umiejętności łączenia przeciwności.
Pozwól sobie na bezkompromisowe przeanalizowanie swojej sytuacji i otwórz się na metamorfozę.

Znane osoby urodzone 29 września:

  • Silvio Berlusconi (?!)  (1936 )  premier Włoch
  • Lech Wałęsa (1943)  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, laureat Nagrody Nobla
  • Jacek Kawalec, (1961)   polski aktor  („Randka w ciemno”, „Ranczo” , „Ranczo Wilkowyje”)
  • Michał Gawliński (1981) polski aktor kabaretowy (Neo-Nówka)

 

Horoskop Urodzeniowy na 29 września

Urodzonego 29 września w życiu czekają wysiłki i dzieła niezwykłe.

Urodzony 29 września  jest najczęściej dość konserwatywny i okazuje szacunek dla dawnych obyczajów i tradycji. Interesuje się również starożytnościami i lubi je zbierać zarówno jak i dzieła sztuki. Jest to człowiek niezwykle wrażliwy o umyśle krytycznym. Cierpliwy i wytrwały — potrafi się opanować, chociaż nieraz przychodzi mu to z trudnością.

Urodziny dzisiejsze dają dwa typy: jeden wesoły, pełen radości życia, usposobiony optymistycznie, drugi zaś — poważny, skupiony, nieco melancholijny.

Czasami te dwie krańcowości łączą się w jednej i tej samej osobie. Wówczas taki człowiek przeżywa stany wielkiej radości, podniecenia i ekspansji — a potem znowu popada w stany depresji, niechęci do pracy i wysiłków. W takim okresie wydaje mu się, że nie posiada nikogo na świecie komu mógłby zaufać.

Ale mimo wszystko jest to natura miłości i zawsze ma licznych przyjaciół, którzy się skupiają dokoła niego.

Lubi użycie i wszelkie przyjemności, jest wielkim zwolennikiem sztuki — zwłaszcza muzyki a nierzadko i sam wykazuje jakieś uzdolnienia w kierunku artystycznym. Jednakże do osiągnięcia zupełnego szczęścia w życiu przeszkadza mu jego usposobienie zbyt impetyczne.

Czego strzec się winien? Aby sobie sam niepotrzebnie nie przysparzał zmartwień. Jest to bowiem człowiek wrażliwy niezwykłe na wszystko co się dzieje dookoła niego. Nieraz też cierpi na ucisk psychiczny i popada w stany niewytłomaczonego smutku, wydając się swemu otoczeniu kapryśnym i niezrozumiałym.

Dużo musi się w życiu wysilać, czekają go bowiem zadania trudne i niezwykłe. W końcu jednakże może mu się powieść — i będzie na starość zbierać jak najlepsze rezultaty swych wysiłków długotrwałych.

Jacek Kawalec urodzony 29 września 1961

Jacek Kawalec urodzony 29 września 1961


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×