29 kwietnia: Postaw na intuicję! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

29 kwietnia horoskop urodzeniowy

29 KWIETNIA – NUMEROLOGICZNA 7

Najlepiej rozmawia się samemu ze sobą. Przynajmniej nie dochodzi do nieporozumień – Olga Tokarczuk
  • Poszukaj pozytywnych, inspirujących  treści.
  • Podążaj za nową „wizją” i bądź kreatywny. Dziś możesz zgłębić największe tajemnice.
  • Wyostrzona dziś intuicja pomoże podjąć właściwe decyzje, które będziesz mógł wcielić w życie następnego dnia – dzień 8 jest idealny na skuteczne działanie!
GWIAZDY URODZONE 29 KWIETNIA
  • Michelle Pfeiffer (1958) amerykańska aktorka i producentka filmowa, modelka
  • Paweł Deląg (1970) – polski aktor
  • Uma Thurman (1970) – aktorka amerykańska
  • Mateusz Kusznierewicz (1975) – polski żeglarz, mistrz olimpijski i mistrz świata

HOROSKOP NA 29 KWIETNIA

Kto urodził się dnia 29 kwietnia – jest człowiekiem pokojowym.

Umysł jego jest nastrojony pokojowo i życzliwie dla ludzkości. Dookoła niego skupiają się inni ludzie, przyciągani przez jego sympatyczną indywidualność. W otoczeniu swym budzi zaufanie i wiarę w siebie.

Pragnie on też wpłynąć dodatnio na swe otoczenie i podnieść je na wyższy poziom. Z chęcią zajmuje się rozpowszechnianiem nowych poglądów.

Troszczy się też o sprawy innych ludzi – chętnie pośredniczy dla dobra innych i opiekuje się słabszymi. Jednakże jego największe zainteresowanie skupia się na własnym domu i rodzinie. Odczuwa on na ogół przyciąganie do osób młodszych, a o swe dzieci troszczy się niezwykle.

Jego dobre intencje w stosunku do krewnych zostaną wynagrodzone, gdyż ci ostatni mogą mu przynieść korzyści życiowe. Lubi on zwierzęta i przyrodę; odczuwa przyciąganie do życia wiejskiego. Jego rodzina jest przeważnie dość liczna.

Czego się strzec winien. Chociaż posiada nadmiar sił życiowych – nieraz jednakże zapędza się za daleko, licząc na swój mocny organizm – czy to w zabawach, grze, użyciu – czy też w pracy. W ten sposób może rozpraszać swe siły i marnować je bez pożytku.

Choroby. Na ogół człowiek dziś urodzony odznacza się dobrym zdrowiem i mocnym organizmem. Ponieważ jednak ma bardzo rozwinięte upodobania smakowe i jest gastronomem – nieraz sobie w tym kierunku zbytnio pozwala, co może potem powodować powiększenie wątroby, niedomagania serca lub nerek. W wieku późniejszym wszystko to może dać się we znaki dość dotkliwie.

Trzeba podkreślić jednakże, że życie człowieka dziś urodzonego układać się będzie łatwo i szczęśliwie – a drogą swą kroczyć będzie łatwo i pomyślnie.

Paweł Deląg wywiad w Viva!

Paweł Deląg urodził się 29 kwietnia 1970 roku


Paweł Deląg wywiad w Viva!

Paweł Deląg wywiad w Viva!

Paweł Deląg
Paweł Deląg, festiwal w Cannes 2001 (fot. AKPA)

Paweł Deląg, festiwal w Cannes 2001 (fot. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×