28 kwietnia: Czas na czułość… Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

28 kwietnia horoskop urodzeniowy

28 KWIETNIA – NUMEROLOGICZNA 6

W niektórych momentach dusza spieszy ciału z pomocą i dodaje mu energii. To jedyny ptak, który chroni własną klatkę – Viktor Hugo
  • Dziś rodzina i przyjaciele pomogą ci zrozumieć, że to dzięki nim czujesz się dobrze.
  • Będziesz chciał się zająć  osobami, które kochasz.  Z pewnością docenią one twoją chęć pomocy.
  • Dzień sprzyja osiąganiu harmonii wewnętrznej i doskonaleniu siebie i swojego otoczenia. Wibracja dnia sprzyja skupieniu się na uczuciach i odczuwaniu miłości…

GWIAZDY URODZONE 28 KWIETNIA

  • Beata Ścibakówna (1968) – polska aktorka
  • Penélope Cruz (1974) − hiszpańska aktorka
  • Jessica Alba (1981) – amerykańska aktorka, modelka i bizneswoman

HOROSKOP NA 28 KWIETNIA

Kto urodził się dnia 28 kwietni– dąży do piękna i harmonii a chętnie zajmuje się sprawami innych ludzi.

Jest to człowiek dość skromny, wolny od zarozumiałości, niezwykle wrażliwy i mediumiczny odczuwa wszystko dookoła w sposób niezwykle subtelny.

Zwłaszcza piękno przyrody wywiera na nim wrażenie głębokie. Artystycznie usposobiony, o wszechstronnych zainteresowaniach umysłowych – łatwo może przezwyciężyć przyciąganie do rzeczy materialnych, jakie przynoszą również urodziny z dnia tego.

I wówczas staje się dostępny natchnieniom twórczym, dusza zaś jego może osiągnąć wysoki rozwój i zdobyć znaczną potęgę wewnętrzną.

Ma przed sobą stałe cele życiowe, jasno określone. Jest pracowity i chętnie poświęca swój czas na okazywanie pomocy w rozwoju innym. Przejmuje się też łatwo troskami innych ludzi i chętnie zajmuje się ich sprawami lub przychodzi im z pomocą.

Jest to człowiek pokojowy, który zaufał Opatrzności. A jednak – gdy zajdzie tego potrzeba – potrafi być również zdecydowany, zacięty, a w obronie własnych ideałów staje się nieustępliwy. Wyróżnia się swymi zdolnościami: pełen jest zawsze pomysłów i nowych koncepcyj. Lubi muzykę i sztukę – wszystko co upiększa i wysubtelnia życie.

Dąży do zrobienia majątku, nie po to jednak, aby go tylko posiadać, lecz, aby przy pomocy pieniędzy kształtować swe życie jak najpiękniej i jak najbardziej harmonijnie. Potrafi zarówno zdobywać pieniądze, jak je utrzymać. Chociaż pragnie osiągnąć komfort życiowy, jednakże zbytnio nie chce się wysilać w tym kierunku.

Co mu grozi. W miłości mogą go spotkać przykrości, a przez jedną z kobiet grozi mu nawet poważniejsze przejście
życiowe. Popełnia różne błędy dzięki zbyt jednostronnemu nastawieniu się – co potem mści się na jego losach życiowych. Grozi mu również utrata majątku, który zbierał przez dłuższe okresy zapobiegliwie i wytrwale.

Sukienka: Balmain. Penelope Cruz, premiera

Penelope Cruz urodziła się 28 kwietnia 1974 roku


Suknia: Versace. Penelope Cruz, premiera

Suknia: Versace. Penelope Cruz, premiera "Zoolander 2" w Londynie (fot. ONS)

Sukienka: Balmain. Penelope Cruz, premiera

Sukienka: Balmain. Penelope Cruz, premiera "Zoolander 2" w Berlinie (fot. ONS)

Sukienka: Emanuel Ungaro, buty Christian Louboutin, torebka: Roger Vivier, biżuteria: Chopard. Penelope Cruz na gali rozdania nagród Feroz 2016 (fot. East News)

Sukienka: Emanuel Ungaro, buty Christian Louboutin, torebka: Roger Vivier, biżuteria: Chopard. Penelope Cruz na gali rozdania nagród Feroz 2016 (fot. East News)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×