27 WRZEŚNIA – numerologiczna 9! horoskop dnia i numerologia na dziś!

27 września

27 września – numerologiczna 9

Dzień 9 jest idealny na zrobienie w życiu porządków, dzięki którym będziesz mógł funkcjonować skuteczniej. Bądź zdecydowany, nie idź na żadne kompromisy.

Doskonały dzień, by zacząć odkładaną wcześniej dietę odchudzającą lub oczyszczającą! Efekty przyjdą szybko i będą trwałe, ponieważ silna dziewiątka pomoże pokonać słabości!

Gwiazdy urodzone 27 września:

  • Agata Kulesza (1971) polska aktorka – role  m.in. „Róża” ,  ” Ida”, „Rodzinka.pl” . Wygrała VII edycję „Tańca z gwiazdami” tańcząc ze Stefano Terrazzino, a zdobytą nagrodę w postaci samochodu Mercedes-Benz przekazała na cele charytatywne.
  • Gwyneth Paltrow (1972)  amerykańska aktorka (w latach 90-tych XX w. jej partnerem był Brad Pitt)
  • Gabriel Fleszar (1979) polski piosenkarz (wziął udział w  2011 w programie „The Voice of Poland” w TVP2)

Jakie są osoby urodzone 27 września według astrologii?

Urodzony 27 września jest zacięty i pracowity, lecz nie wiadomo, czy będzie zbierać rezultaty swych wysiłków.

Wierzy w siebie, pragnie władzy i panowania. Bardzo jest pewny swego powodzenia, lecz jego projekty i plany niezawsze są dobrze obmyślone i nieraz się nie realizują. Życie upływa mu w wielkiej czynności, a jego charakter jest równy, usposobienie zaś pracowite i pilne.

W sprawach zawodowych wykazuje dużo zaciętości. A przytem jest to człowiek serdeczny, zdolny do miłości głębokiej i wielkiego przywiązania do osoby kochanej. Odznacza się swym dobrym smakiem i ma zdolności artystyczne, zwłaszcza w zakresie grafiki i rzeźby. Może też zostać doskonałym chirurgiem.

Dzięki swym zdolnościom strategicznym może się wyróżnić w wojskowości, a zdolności dyplomatyczne mogą mu zapewnić powodzenie w polityce. Lubi życie wiejskie i pracę na roli. W młodości jego zawód nieraz bywa podwójny a największe powodzenie osiąga dopiero w średnim wieku.

Czego się strzec winien. Aby się nie pomylić w wyborze zawodu i nie uczynić niestosownego wyboru.

Co mu grozi. Chociaż jest najczęściej obdarzonym dużymi zdolnościami — życie może mu jednak nie dostarczyć okazji do ich przejawienia i rozwoju. Życie jego nie będzie zbyt łatwe. Może nie doczekać się żniwa swej pracy lub też nie będzie mógł korzystać z rezultatów swych wysiłków.

Kobieta urodzona dzisiaj jest kochliwa, wesoła, przyjemna, inteligentna, delikatna i uczuciowa. Zachowanie się jej jest pełne taktu i uprzejme. Potrafi umiejętnie wyrażać swe myśli, przekonywać otoczenie. Chociaż w drobnych rzeczach jest ustępliwa i łatwo na nią wpływ wywrzeć — w rzeczach zasadniczych jest nieugięta. Jest jednakże nadmiernie wrażliwą — co łatwo może doprowadzić do nieporozumień.

Agata Kulesza urodzona 27 września

Agata Kulesza urodzona 27 września


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×