27 marca: Bądź pomysłowy! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

27 marca horoskop urodzeniowy

27 marca horoskop urodzeniowy

27 MARCA – NUMEROLOGICZNA 4

Kiedy zaczynasz interes, nie martw się, że masz za mało pieniędzy. Ograniczone fundusze to nie wada, lecz zaleta. Nic bardziej nie rozwija pomysłowości – Jackson Brown
  • Warto dziś  umówić się na ważne spotkania i rozmowy!
  • Wszystko, co wymaga  starannego planowania zakończy się dziś sukcesem, warto więc z tego skorzystać.
  • Uporządkuj rozliczenia  i rachunki. W finansach unikaj ryzyka.
  • Niestety dziś będziesz musiał zrezygnować z przyjemności i rozrywek. Praca i obowiązki to domena czwórki…

ZNANI URODZENI 27 MARCA

  • Krzysztof Wakuliński (1949) –polski  aktor
  • Krzysztof Pieczyński (1957) – polski aktor, poeta i pisarz; działacz społeczny
  • Quentin Tarantino (1963) – amerykański reżyser
  • Polina Gagarina (1987) – rosyjska piosenkarka
  • Jessie J (1988) – brytyjska piosenkarka
  • Kimbra Johnson (1990) – nowozelandzka piosenkarka

HOROSKOP NA 27 MARCA

Kto urodził się dnia 27 marca –-jest rozważny, przebiegły – wykazuje zdolności dyplomatyczne.

Mądry, opanowany, oszczędny, ostrożny i przewidujący – potrafi utrzymać się w cuglach i czujny  jest wobec swych wrogów. Wie do czego dąży, ma stałe poglądy i cele.

Charakter jego wykazuje kontrasty niezwykłe. Na ogół jest dość niecierpliwy – a wobec osób kochanych potrafi okazywać powolność i cierpliwość, graniczącą nieraz z nierozsądkiem. Mimo swej niezwykłej przenikliwości przyjmuje różne wykrętne wymówki i oszukańcze tłumaczenia innych z udana łatwowiernością. Nawet w największych niebezpieczeństwach życiowych nie opuszcza go wielka przytomność umysłu i chytrość, dzięki czemu szczęśliwie wychodzi z każdej przygody.

Jest pełen ekspansji i nieraz przecenia swe siły. Trzeba przyznać, że mu się dość dobrze wiedzie w życiu – ale to może właśnie w nim rozwinąć nieostrożność i skłonność do zbytniego ryzyka – co w rezultacie może dać potem straty lub niepokoje nerwowe.

Pod względem zdrowia fizycznego i energii jest to typ bardzo udany, ale niebezpieczeństwem jego może właśnie stać się nadmiar sił żywotnych i ekspansji fizycznej. To też nieraz spowodu przepracowania musi odbywać kurację wypoczynkową, co przy jego nadmiernej aktywności jest bardzo męczące.

Co mu grozi. Ponieważ pragnie zawsze przeprowadzić swe zamiary – nieraz mimo całkowicie niesprzyjających okoliczności i wbrew wszelkim przeszkodom, a nawet i w czasie do tego nieodpowiednim – nierzadko narażony zostaje na dotkliwe rozczarowania. Dalszymi konsekwencjami takich niepowodzeń mogą być gniew, niecierpliwość, podrażnienie, a wszystko wreszcie może się skończyć na bólach głowy lub newralgii.

Nadmierny entuzjazm, jaki ożywia takiego człowieka, może stanowić dlań niebezpieczeństwo, gdy silnie się przejmie jakąś ideą. Łatwo wówczas może wpaść w fanatyzm lub w monomanię.

Kto urodził się w tym dniu potrafi bronić się skutecznie przeciw wszelkim atakom nie narażając się nikomu. Osiąga wreszcie swe zamierzenia i cele, ale więcej dzięki temu, że unika ostrożnie niebezpieczeństwa, aniżeli przez jakieś poczynania agresywne lub akty przemocy.

Polina Gagarina urodziła się 27 marca 1987 roku

Polina Gagarina urodziła się 27 marca 1987 roku


Najlepsze kreacje na Eurowizji: Polina Gagarina, Rosja, Eurowizja 2015

Najlepsze kreacje na Eurowizji: Polina Gagarina, Rosja, Eurowizja 2015

Polina Gagarina z Eurowizji zachwycona Renatą Wolkiewicz z Polski w The Voice

Polina Gagarina z Eurowizji zachwycona Renatą Wolkiewicz z Polski w The Voice

Eurowizja 2015 - Rosja i Polina Gagarina z piosenką A Milion Voices podobno ma wygrać. Czy Rosja zostanie wygwizdana na Eurowizji 2015 tak jak rok temu?

Eurowizja 2015 - Rosja i Polina Gagarina z piosenką A Milion Voices podobno ma wygrać. Czy Rosja zostanie wygwizdana na Eurowizji 2015 tak jak rok temu?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×