27 GRUDNIA – BĄDŹ OPTYMISTĄ! PORADA NUMEROLOGICZNA I HOROSKOP URODZENIOWY

27grudnia

27 grudnia – numerologiczna 3

„Op­ty­mis­ta twier­dzi, że żyje­my w naj­lep­szym z możli­wych światów, a pe­symis­ta oba­wia się, że to jest prawda. ” James Branch Cabell

Optymizm uwolni cię od wszelkich zmartwień!

Bądź szczęśliwy, radosny, kochający, ekscytujący. Ludzie będą do ciebie lgnąć, więc wykorzystaj to!

Twoim atutem będzie dziś siła osobowości.

Dzień idealny na spotkania towarzyskie, złożenie podania o otrzymanie stanowiska, którego pragniesz!

[jwplayer mediaid=”456709″]

Gwiazdy urodzone 27 grudnia:

  • Marlena Dietrich (1901) niemiecka aktorka
  • Gerard Depardieu (1948) francuski aktor
  • Rafał Królikowski (1966) polski aktor
  • Artur Andrus (1971) polski satyryk i prezenter radiowy

Jakie są osoby z 27 grudnia według astrologii?

Urodzony 27 grudnia jest subtelny, sprawiedliwy – posiada wiele rozwagi.

Poważny i wymagający – okazuje dużo sympatii innym i ma współczucie dla ich słabości i ułomności. Rozważny, nic nie przesiębjerze bez gruntownego zastanowienia się i dojrzałego obmyślenia.

Zręczny, ruchliwy, zawsze gotów do czynu – jest dobrym organizatorem i potrafi kontrolować pracę innych. Zdolności jego są wybitne a energia znaczna – wobec tego w życiu sam sobie daje radę bez pomocy innych ludzi i niezależnie od otoczenia. Najszczęśliwszym czuje się pośród swej pracy.

Jest to twórca a nie naśladowca, to też nie szuka w życiu ostentacji i taniej reklamy. Trzeba dodać, że w zachowaniu się swym może być nieco szorstki i porywczy, a jego gesty stają się wówczas szybkie, urywane. Gniew jego wzrasta powoli i niełatwo się uspakaja. Długo pamięta doznane urazy – jednakże bez chęci mszczenia się za nie.

W uczuciach swych waha się i nie można o nim powiedzieć, aby był stałym pod względem uczuciowym; albo też znowu życie jego tak się ułoży, że doświadcza tej niestałości od innych i cierpi przez osoby kochane.

Czego się strzec winien? Mimo całą swą ostrożność może jednak okazać brak przezorności, a chociaż nieraz odmawia sobie, aby ratować innych – może zostać oszukanym, a nawet i okradzionym.

Aczkolwiek okazuje dużo rezerwy – czasami znowu bywa zbytnio otwartym, co może go narazić na szkody życiowe. Stosunki z ojcem, który nierzadko ma charakter gwałtowny – nie układają się zbyt pomyślnie, co da się powiedzieć ogólnie o stosunkach rodzinnych osób urodzonych w tym dniu.

Taki człowiek może zdobyć majątek dzięki własnym wysiłkom – i daleko więcej będzie zawdzięczać swej zręczności życiowej aniżeli pomocy innych lub spadkom.

Artur Andrus 27 grudnia 1971

Artur Andrus 27 grudnia 1971

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×