26 marca: BĄDŹ SZCZĘŚLIWY! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

26 marca horoskop urodzeniowy

26 marca horoskop urodzeniowy

26 MARCA – NUMEROLOGICZNA 3

Kiedy jesteśmy szczęśliwi, jesteśmy zawsze dobrzy, lecz kiedy jesteśmy dobrzy, nie zawsze jesteśmy szczęśliwi – Oscar Wilde
  • Pozwól sobie na marzenia!
  • Czas na randki i spotkania z przyjaciółmi.
  • Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości.
  • Kreatywność i  twoje  dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

ZNANI URODZENI 26 MARCA

  • Wojciech Młynarski (1941) – polski poeta, wykonawca piosenki autorskiej (zm. 2017)
  • Diana Ross (1944) – amerykańska piosenkarka, aktorka
  • Zenon Laskowik (1945) – polski satyryk, aktor, artysta kabaretowy
  • Steven Tyler (1948) – amerykański wokalista,zespołu Aerosmith
  • Keira Knightley (1985) – brytyjska aktorka

HOROSKOP NA 26 MARCA

Kto urodził się dnia 26 marca – spełnia najczęściej to, co sobie postanowi i osiąga swe cele życiowe.

Jest to szlachetny, inteligentny człowiek, mający upodobania filozoficzne i lubiący wszystko co postępowe. Jest zwolennikiem argumentów, dowodzenia, sporów i dyskusji – przez to nieraz stwarza sobie wrogów. Jego chęć zwalczania wszystkiego co przestarzałe i nieracjonalne – jest niezwykle silna. Zdecydowany, gorliwy – wbrew wszelkim opozycjom i przeszkodom potrafi przeprowadzić swe plany i osiągnąć swe cele życiowe.

Dowcipny, wesoły, jest bardzo rozmowny, towarzyski i bystro wszystko obserwuje, orientując się niezwykle trafnie w sytuacjach życiowych. Potrafi zawsze skierować konwersację na nowe tory niezwykle interesujące i nie zabraknie mu nigdy tematu; lubi bawić towarzystwo.

Niespokojny – nieustannie znajduje się w ruchu. W życiu czekają go liczne zmiany, a jego pozycja nieraz nie może się ustalić ostatecznie – mimo wszelkie wysiłki jakie przedsiębierze w tym celu.

Wierny i prawy – ma gest szeroki. Lubi piękno, porządek, harmonię i eleganckie otoczenie. Interesuje się lotnictwem, lubi polowanie oraz wszelkie sporty.

Pewien siebie, agresywny – posiada odwagę swych przekonań i dużo entuzjazmu, jaki okazuje w swych poczynaniach życiowych, które jednakże nie zawsze udaje mu się zakończyć pomyślnie.

Przejawia wybitną zręczność w kierunku mechaniki, a może osiągnąć dobre rezultaty również i w przemyśle. Rolnictwo mniej mu odpowiada. Ma doskonale przystosowaną naturę do tego, aby górować nad innymi; ożywiają go niezwykłe ambicje i dążenia, a w swej karierze pragnie prześcignąć krewnych i znajomych.

Nieraz okoliczności życiowe same wynoszą takiego człowieka na stanowisko wybitne. Jednakże to wyniesienie połączone jest zawsze z pewnymi trudnościami i w takich wypadkach mogą mu nawet grozić katastrofy. W jego życiu zaszczyty łączą się z niebezpieczeństwami.

Co mu grozi. Jego kaprysy i zmienność wywierają wpływ ujemny na koleje losu. Nie wszystkie jego pragnienia zostaną w życiu zadowolone, a zadania jakie go czekają – często są drażliwe.

Keira Knightley urodziła się 26 marca 1985 roku

Keira Knightley urodziła się 26 marca 1985 roku


Keira KnightleyKeira Knightley w reklamie szminki Chanel Rouge Coco

Keira Knightley w reklamie szminki Chanel Rouge Coco

Keira Knightley

Keira Knightley na gali SAG Fotografia: ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×