26 lutego: Najważniejsze to być sobą! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

26 lutego horoskop urodzeniowy

26 lutego horoskop urodzeniowy

26 LUTEGO – NUMEROLOGICZNA 2

Przyjaciel to ktoś, kto daje ci totalną swobodę bycia sobą – Jim Morrison
  • Pomyśl o awansie i o zmianie swojej pozycji. Pozwól sobie na bezkompromisowe przeanalizowanie swojej sytuacji i poszukaj lepszych rozwiązań.
  • Dziś możesz zakończyć rozpoczęte wcześniej  negocjacje Jeżeli staniesz przed koniecznością wyboru i poczujesz wewnętrzne wahania, zatrzymaj się i nie działaj pod presją.
  • Liczba 2 symbolizuje łączenie się i uzupełnianie przeciwieństw, relacje międzyludzkie, związki między kobietą i mężczyzną, a także wzajemne dawanie i branie, które pozwala na dopełnianie się.

ZNANI URODZENI 26 LUTEGO

  • Ryszard Kalisz (1957) – polski prawnik i polityk, adwokat
  • Erykah Badu (1971) – amerykańska wokalistka
  • Rafał Olbrychski (1971) – polski aktor i muzyk
  • Edyta Herbuś (1981) – polska tancerka aktorka

HOROSKOP NA 26 LUTEGO

Kto urodził się dnia 26 lutego – jest subtelny i prawy – jest zwolennikiem wszystkiego co piękne, zarówno w przyrodzie jak i w sztuce.

Szybko odczuwa przyciąganie do innych – ale również szybko budzą się w nim odruchy antypatii. Jest jednakże zbyt uprzejmy na to, aby komuś okazywać jawnie swą nieżyczliwość.

Pragnie dopomagać innym, a nieraz nawet oddaje zbyt wiele i w ten sposób może zaszkodzić zarówno swym interesom jak i zdrowiu. Na szczęście nie żąda od ludzi tyle, ile sam daje – gdyby bowiem tak było – stałby się niezwykle trudnym w pożyciu człowiekiem.

Do swego ogniska rodzinnego jest bardzo przywiązany i chociaż może nie przejawiać zbytniej aktywności dla dobra innych członków rodziny – wszyscy go lubią.

Odznacza się swą wyobraźnią i ma zamiłowania artystyczne.
Z natury jest delikatny i subtelny. Zwłaszcza kobietom dziś urodzonym nie podoba się wszystko co zbyt szorstkie i proste

Oddany swym ideałom – potrafi pracować wytrwale i cierpliwie. Tam, gdzie wszyscy inni porzucą prace zniechęceni – on jednak wytrwa i trudzi się dalej.

Potrafi płynnie wyrażać swe myśli – zarówno w mowie jak i w piśmie; jego styl jest potoczysty i wartki, a słowa płyną mu strumieniami. Jego listy mają nieraz wartości literackie.

Na świat patrzy przez różowe okulary i łatwo poddaje się entuzjazmowi. Nierzadko wykazuje wielkie talenty, staje się przywódcą innych ludzi lub stanowi ośrodek partii politycznej.

Nieraz długo i cierpliwie studiuje życie przyrody i w rezultacie swej pracy usilnej – zgłębia wreszcie jej tajemnice.

Co mu grozi. W sprawach praktycznych nie zawsze umie sobie poradzić, to też spotykają go przykrości i może ponosić straty. Lecz w tymże czasie w sprawach umysłu i ducha może osiągnąć duży rozwój.

Wady – to zamieszanie i niepokój jakim łatwo ulega oraz wyimaginowane choroby. Nieraz męczą go obawy najzupełniej urojone i oczekuje wówczas nieustannie jakichś wypadków nieszczęśliwych lub wydarzeń nieprzyjemnych. Dzięki tym niepokojom może nawet ucierpieć jego zdrowie.

Edyta Herbuś w złotych szpilkach

Edyta Herbuś urodziła się 26 lutego 1981 roku


Edyta Herbuś w kampanii AVON

Edyta Herbuś w kampanii AVON

Edyta Herbuś - premiera bajki

Edyta Herbuś - premiera bajki "Balerina"

Edyta Herbuś chwali się płaskim brzuchem

Edyta Herbuś chwali się płaskim brzuchem

Komentarze

  • Ewa pisze:

    Pan Kalisz- Super, p Herbuś – mniej, p. Olbrychski – ur. 27 lutego!!! I ja- ur. 26 lutego 1961 r. Na pewno dwie natury, tak jak dwie ryby w znaku zodiaku. Otwarta dla rodziny i osób bardzo znajomych, zamknięta dla nieznajomych, mniej znanych, stojących na wyższych stanowiskach w pracy. Nauczycielka kl. 1-3, prowadząca dodatkowo zajęcia plastyczne. Lubię mieć zapasy, np. prod. spożywczych, zbieram pamiątki, drobiazgi- sentymentalna. Kocham przyrodę, wodę – plusk wody uspakaja. Trochę leniwa, ale jak wezmę się do roboty, to wióry lecą. Lubię porządek wokół siebie i mam dużą intuicję itd. Raczej przyłączam się do projektów innych osób, niż proponuję własne.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×