26 kwietnia: Uporządkuj sprawy! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

26 kwietnia horoskop urodzeniowy

26 kwietnia horoskop urodzeniowy

26 KWIETNIA – NUMEROLOGICZNA 4

Przeszłość się nie liczy. Cokolwiek nie powiodło Ci się w przeszłości, nie ma żadnego wpływu na to, co zrobisz dziś. Ale to, co zrobisz w tej chwili, ukształtuje twoje przyszłe życie – Anthony Robbins
  • Warto dziś umówić się na ważne spotkania i rozmowy!
  • Wszystko, co wymaga  starannego planowania zakończy się dziś sukcesem, warto więc z tego skorzystać.
  • Uporządkuj rozliczenia  i rachunki. W finansach unikaj ryzyka.
  • Stwórz dziś fundamenty na przyszłość.

ZNANI URODZENI 26 KWIETNIA

  • Jan Pietrzak (1937) – polski satyryk, aktor
  • Stanisław Soyka (1959) – polski wokalista
  • Anna Mucha (1980) – polska aktorka

HOROSKOP NA 26 KWIETNIA

Kto urodził się dnia 26 kwietnia dąży do szczęścia przez miłość i może być dobrym ojcem rodziny.

Odznacza się silną wolą, poczuciem własnej godności, niezłomnością, autokratyzmem, stałością – co potęguje się z wiekiem.

Jest to człowiek mądry, rozważny, uzdolniony w wielu kierunkach – jednostka dodatnia w życiu społecznym. Do celu jaki sobie raz postawił – dąży z wielką wytrwałością i hartem ducha. Myśli przytem nie tylko o samym sobie, ale ma również na oku i dobro całej swej rodziny – bowiem człowiek w tym dniu urodzony potrafi być dobrym ojcem.

Ma wrodzoną zdolność przenikania tego co ukryte, tajemnicze, a także i wszechstronne zrozumienie sytuacji życiowych, dzięki czemu osiąga popularność w swej sferze i może się nawet wznieść wyżej. Odznacza się silną wolą. Cechują go intensywne przeżycia psychiczne.

Uwielbia wszelkie piękno – zarówno w sztuce, w życiu jak i w przyrodzie. Jest też wielkim zwolennikiem płci odmiennej i potrafi kochać namiętnie. Lubi śpiew. Do szczęścia dąży przez miłość. Jest oszczędny, lecz nie egoistyczny.

Dzięki swym studiom może zdobyć wiedzę i zyskać uznanie ogólne. W życiu odnosi przeważnie zwycięstwa dzięki swym zdolnościom intellektualnym i tryumfuje nad wrogami. Jak już bowiem wspominaliśmy – jego umysł jest bogato obdarzony od przyrody.

Jego dążeniem jest osiągnięcie szczęścia domowego i rodzinnego, a przy tym nie zapomina troszczyć się również o zdobycie majątku.

Jednakże należy zastrzec, że urodziny z tego dnia dają dwa typy: Jeden – o usposobieniu filozoficznym – pogrąża się w studiach, lubi rozmyślać w samotności oddając się kontemplacji, dążąc do celów wysokich. Typ drugi – niższy – to czlowiek nierozwinięty, który oddany jest zmysłowemu użyciu i ugania się w życiu tylko za przyjemnościami. Typ wyższy może dużo w życiu dokonać i zyskać uznanie powszechne.

Anna Mucha obcięła włosy

Anna Mucha urodziła się 26 kwietnia 1980 roku


Anna Mucha śpiewa piosenkę Edyty Górniak

Anna Mucha śpiewa piosenkę Edyty Górniak

Anna Mucha przesadziła z opalaniem

Anna Mucha przesadziła z opalaniem

Anna Mucha skrytykowana przez fanów na Instagramie

Anna Mucha skrytykowana przez fanów na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×