25 września – horoskop dnia i numerologia na dziś! Jaki to będzie dzień dla Ciebie?

25 września – numerologiczna 7

25 września to dzień marzeń i filozofii – NUMEROLOGICZNA 7 !

To dzień duchowych olśnień, aura dnia pomoże ci uporządkować sprawy i spowodować, że w twoim życiu pojawi się coś lepszego.

Dziś warto poszukać mądrości w sobie… Medytacja i życzliwość to motywy dnia 7, więc wykorzystaj je dając sobie czas na refleksję nad obecnym życiem i przyszłością, o jakiej marzysz…

„Iść za marze­niem i zno­wu iść za marze­niem, i tak zaw­sze aż do końca.” Joseph Conrad

Gwiazdy urodzone 25.09:

  • Will Smith (1968)  amerykański aktor
  • Catherine Zeta-Jones (1969) walijska aktorka
  • Dominika Kurdziel (1977)  polska piosenkarka i aktorka

Jakie są osoby z 25 września według astrologii?

Urodzony 25 września jest dobrym obserwatorem, a jego intelekt jest wysokiego gatunku.

Urodzony 25.09 dąży do rozwoju umysłowego i uszlachetnienia swych uczuć. Jego zdolności umysłowe zarówno, jak intuicyjne są zrównoważone. Ideałem do którego dążyć winien jego rozwój wewnętrzny będzie doskonała harmonia i równowaga uczuć i myśli. Usposobienie jego jest szlachetne, przyjazne, uprzejme, ale również ambitne. Ludzki, chętny do pomocy, interesuje się wyższymi celami życia i z tego powodu niezbyt jest towarzyski.

Doskonały z niego obserwator, obdarzony niezwykła intuicją, którą potrafi bardzo umiejętnie zastosowywać w życiu. Jego wybitne zdolności umysłowe pozwalają mu na studiowanie najbardziej trudnych nauk i odkrywanie praw rządzących przyrodą.

Wierny i prawy, posiada dużo wrodzonego poczucia religijnego; może zostać dobrym kapłanem.

Gdy rozwinie się moralnie — staje się natchnionym, pełnym wzniosłych uczuć i myśli. Najczęściej jednakże chowa je dla siebie i nie ma ochoty dzielić się swym życiem psychicznym z innymi lub też wystawiać je na publiczna krytykę. Smak jego jest bardzo subtelny. Nierzadko jest dowcipnym. Dzięki swym czynom pożytecznym dla ogółu może osiągnąć pewną popularność.

Wady. Chociaż jest uprzejmy i przyjazny – usposobienie jego nieraz staje się melancholijne, skłonne do przesady – zwłaszcza we wszystkim, co dotyczy religii. Myśli jego często zostają opanowane przez uczucia. Nieraz też wykazuje w życiu zbyt mało siły i aktywności — brak mu impulsu. Czując zaś swa słabość – staje się zbytnio pasywnym. W sprawach pieniężnych dość jest beztroski – interesy bowiem handlowe i finansowe nie wywierają nań wpływu przyciągającego. W ogóle nie można o nim powiedzieć, aby był zbytnio systematycznym lub porządnym – wiele rzeczy bowiem odkłada lub zapomina.

Catherine Zeta-Jones (fot. ONS)

Catherine Zeta-Jones urodzona 25 września 1969


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×